مسیر

جنات
سرپرست اداره تبلیغ مجازی دفترتبلیغات اسلامی:
حجت الاسلام ملکی با بیان تمدید مهلت ثبت نام تا پانزده بهمن ماه در طرح جشنواره جنات گفت: فرصتی فراهم شد تا فعالان عرصه مجازی برای شرکت در این جشنواره ثبت نام کنند.

.:: ثـــــبــــــت نــــــام ::.

به گزارش خبرنگار بلاغ،‌ حجت الاسلام وحیدرضا ملکی سرپرست اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از تمدید مهلت ثبت نام جشنواره جنات تا پانزدهم بهمن ماه خبر داد.
ملکی گفت: ثبت نام دومین دوره جشنواره جنات از یکم تیرماه سال جاری آغاز شد ولی بدلیل تقارن زمانی با ایام تبلیغی رمضان و محرم و نیز ایام تبلیغی ماه صفر تا پانزدهم بهمن ماه تمدید شد.
وی افزود: هدف از برگزاری جشنواره فرهنگ سازی در راستای ایجاد محیط امن و سالم در فضای مجازی، استفاده از قابلیت ها و قدرت تاثیر گذاری رسانه های دیجیتال، تشویق و ترغیب مبلغان فعال در فضای مجازی، همچنین شناسایی، حمایت و سازماندهی فعالان فضای مجازی می باشد که از عموم طلاب توانمند و فعال در این عرصه دعوت به شرکت در این جشنواره می نماییم.
سرپرست اداره تبلیغ مجازی دفترتبلیغات اسلامی اظهار داشت: تاکنون بیش از ۱۵۰ نفر در طرح جشنواره جنات ثبت نام کرده اند که حدود ۶۰ درصد این افراد از مبلغان عرصه تبلیغ نوین نمی باشند که با شناسایی این افراد زمینه آنها برای فعالیت در عرصه تبلیغ نوین فراهم می گردد.
وی ادامه داد: علاقه مندان شرکت در این جشنواره می توانند در یکی از بخش های سایت و بانک ها اطلاعاتی، وبلاگ، شبکه های اجتماعی و پیام رسان، انجمن ها و مسنجرها، آموزش سواد رسانه ای و فضای مجازی، نرم افزار(رایانه و همراه) و بازی رایانه ای، کتاب (الکترونیک و صوتی) و ... اقدام به ثبت نام کنند و آثار خود را ارسال نمایند.
ملکی گفت: امسال بخش جدیدی تحت عنوان بخش آزاد (غیر حوزوی) جهت شناسایی و استفاده از ظرفیت فعالان فرهنگی غیر حوزوی در شبکه های اجتماعی و پیام رسان، به جشنواره جنات افزوده گردیده که شرکت کنندگان این بخش لازم است ضمن ثبت نام در جشنواره، فعالیت فرهنگی شاخص و تاثیرگذار خود را در شبکه های اجتماعی و پیام رسان تبیین و ارسال نمایند.
وی گفت: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یک فضای شبکه ای نیازمند به کار جمعی است که برگزاری دومین دوره جشنواره جنات با هدف شناساسی و جذب و حمایت فعالان ارزشی فضای مجازی می باشد تا بتوان آموزه های دینی را از طریق فناوری اطلاعات و ارتباطات تحت یک برنامه مدون ، منظم و واحد نشر داد.
سرپرست اداره تبلیغ مجازی دفترتبلیغات اسلامی در پایان خاطرنشان کرد:  تولیدات در راستای ترویج معارف دینی، گروهی و تخصص محور بودن آثار، استفاده تاثیرگذار از ابزارهای تبلیغ نوین از شاخصه های ارزیابی آثار می باشد که به ۴ برگزیده اول دو سکه بهار آزادی، ۸ برگزیده دوم یک سکه بهار آزادی، ۱۶ برگزیده سوم نیم سکه بهار آزادی، ۳۲ نفر شایسته تقدیر ربع سکه بهار آزادی اعطا خواهد شد.
لازم به ذکر است مهلت ثبت نام و ارسال آثار از یکم تیر لغایت پانزدهم بهمن می باشد که از طریق پایگاه اطلاع رسانی بلاغ www.balagh.ir صورت می پذیرد.

نظرات

سلام خداقوت من در ماه های قبل چندتا از وبلاگهای خود را ثبت کردم ولی نمیدونم که وبلاگهای من ثبت شده برای داوری با خیر ؟! با تشکر صلوات