شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

به همت مرکز آموزشهای کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی؛
حجت الاسلام آل غفور با اشاره به فعالیت های در حال انجام گفت :دوره دانش افزائی طلاب و روحانیون شهرستان های قروه و بیجار استان کردستان در محل مجتمع فرهنگی نوردر حال برگزاری است.
سیدمجتبی آل سیدغفور

حجت الاسلام و المسلمین سید مجتبی آل غفور رئیس اداره خدمات آموزشهای کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار بلاغ، با اعلام خبر برگزاری دوره دانش افزائی طلاب و روحانیون شهرستان های قروه و بیجار استان کردستان، هدف از برگزاری این دوره را توانمند سازی و دانش افزائی طلاب و روحانیون شهرستان های قروه و بیجار برای حضور موثر در عرصه های تبلیغی در استان کردستان دانست و با اشاره به برگزاری اردوی آموزشی در قم تاکید کرد که در این دوره اساتید مجرب به تبیین مباحث خود خواهند پرداخت که می تواند برای دانش پژوهان بسیار مفید باشد.
وی افزود: این دوره آموزشی با حضور بیش از صدو بیست نفر از طلاب برادر و خواهر از شهرستان های قروه و بیجار استان کردستان در مجتمع فرهنگی نور در حال برگزاری است.
رئیس اداره خدمات آموزشهای کاربردی در پاسخ به زمان برگزاری این دوره گفت: این دوره آموزشی از روز یکشنبه ۲۳ آبان لغایت روز چهارشنبه ۲۶ آبان  امسال به مدت چهار روز در حال برگزاری است.
وی با اشاره به برنامه های متنوع در این دوره اظهار کرد: در دوره دانش افزوئی طلاب استان کردستان، شرکت کنندگان ضمن بازدید از مراکز علمی  با مباحثی همچون مهارت های تخصصی و تبلیغی در انتقال آموزه ها و معارف اسلامی، شیوه بیان احکام و احکام مبتلابه، پاسخ به شبهات اعتقادی، نقد وهابیت و گروه های تکفیری، فناوری های نوین در بستر تعمیق ارزش ها و باورهای اجتماعی، آشنایی با حقوق و تکالیف زنان در ابعاد تربیتی و اجتماعی، رو ش تدریس و کلاسداری آشنا خواهند شد و در پایان بسته های فرهنگی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.
آل غفور در پایان ابراز امیدواری کرد: طلاب و روحانیون شهرستان های قروه و بیجار استان کردستان بتوانند از فرصت پیش رو به نحو احسن استفاده نمایند.

ارتباط در ایتا