جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ /۱ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

به همت اداره کل امور تبلیغی برگزار شد؛
به همت اداره امور تبلیغی و گروه تبلیغی آموزشی شهید هاشمی نژاد استان مازندران، جلسه اول دوره آموزشی کار با کودک و پرده خوانی با محوریت شیوه شروع، اجراء و پایان برنامه، ابزارها و روشهای انتقال مفاهیم دینی و اجتماعی به کودکان، برگزار شد.
جلسه گروه شهید هاشمی نژاد

به گزارش خبرنگار بلاغ، جلسه اول دوره آموزشی کار با کودک و پرده خوانی با محوریت شیوه شروع، اجراء و پایان برنامه، ابزارها و روشهای انتقال مفاهیم دینی و اجتماعی به کودکان، به همت اداره کل امور تبلیغی و گروه تبلیغی آموزشی شهید هاشمی نژاد استان مازندران، امروز پنج شنبه ۱۶ دی ماه  در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار گردید.

مواجهه با کودک در عین دشواری بسیار آسان است

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین استاد فلاح به ارائه مطالب در زمینه شیوه های شروع برنامه، شیوه برگزاری مسابقه و انتخاب افراد برای مسابقات مختلف، شیوه ختم و پایان برنامه، کار با بادکنک، کار با کاغذ و قیچی و کار با کاغذ پرداخت.
وی همچنین به قالبهای مختلف جهت ارائه مفاهیم اسلامی اشاره نمود و گفت: در مواجهه با کودک در عین حال که کار بسیار دشوار است بسیار آسان نیز می باشد چون بچه ها ذات پاک تر و روحیه ی لطیف تری دارند و با اجرای نمایش های مختلف، درست کردن اسباب بازی، برگزاری مسابقه و غیره مفاهیم دینی و آداب اجتماعی را می توان به آنها منتقل نمود.

هدف از برگزاری دوره

حجت الاسلام و المسلمین رمضان علی کلاته عربی مدیر گروه شهید هاشمی نژاد استان مازندران به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر توجه روحانیت به کودکان اشاره کرد و هدف از برگزاری این دوره آموزشی لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر توجه قرار دادن کودکان از طرف روحانیت، نیاز منطقه به مبلغ کودک، ارتقای سطح مبلغان گروه به منظور پاسخگویی به این نیاز و همچنین درخواست های مکرر اعضای گروه عنوان نمود.

همکاری اداره امور تبلیغی برای برگزاری دوره های آموزشی

وی ضمن تشکر از مدیرکل امور تبلیغی و رئیس اداره امور گروه های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در خصوص امکانات فراهم شده برای برگزاری این دوره نیز به توضیح پرداخت و گفت: الحمدلله اداره گروه های تبلیغی عنایت ویژه ای نسبت به برگزاری دوره های آموزشی و مهارت افزایی دارد، به همین دلیل همکاری و مساعت بسیار خوبی برای برگزاری این دوره در زمنیه هماهنگی استاد و تأمین مکان و پذیرایی در کمترین زمان ممکن فراهم نمودند.

گزارش تصویری

نظرات

باید از عزیزان فیلمبردار و همچنین خبرنگار که در این دوره ها شرکت میکنند هم تشکر و قدر دانی کرد
لطفا نحوه ی اطلاع رسانی برنامه رو بهتر کنید. واقعا مطلع نبودیم از این برنامه.
سلام. چرا اینگونه کلاسها اطلاع رسانی نمیشود؟ فقط خبرش را میدید؟
ارتباط در ایتا