مسیر

مهدی امینی
مبلغ رسانه ای کسب نمود؛
مهدی امینی مبلغ رسانه ای اداره کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در «هفتمین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین» مقام دوم بخش فیلم نامه را کسب نمود.

به گزارش خبرنگار بلاغ، مهدی امینی مبلغ رسانه ای اداره کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در «هفتمین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین» مقام دوم بخش فیلم نامه را بین حدود ۲۵۰ فیلمنامه ارسالی به جشنواره کسب نمود‌.
نقاش خط نخورده
وی در این جشنواره با فیلم نامه «نقاش خط خورده» شرکت نموده بود که یک کلاس آموزش نماز در حیاط یک مسجد و تماشای کلاس توسط پسر بچه ای از پنجره را به تصویر کشیده است.
بطور خلاصه می توان گفت فیلم نامه در مورد یک روحانی است که کلاس آموزش نماز را با بچه ها در حیاط مسجد روستا برگزار می کند. بهزاد که پسری هشت ساله است از پنجره اتاق مشرف به حیاط مسجد، کلاس آموزش نماز روحانی را دنبال می کند و روحانی در جلسات مختلف متوجه نگاه کردن بهزاد از پنجره به کلاس می شود.
پدر بهزاد روحانی را به خانه اش دعوت می کند و او متوجه می شود که بهزاد، همان کسی است که موقع برگزاری کلاس از پنجره نگاه می کرده، فلج است و بعد چشمش به نقاشی های نماز، که دورتادور اتاق نصب شده، می افتد
در نهایت روحانی وقتی می خواهد جایزه ها را بدهد، پشت سرش نقاشی های بهزاد دیده می شود که به دیوار محراب چسبانده شده است و روحانی جایزه ی اصلی را به بهزاد می دهد.