جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ /۱ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

به همت اداره تبلیغ مجازی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود؛
سرپرست اداره تبلیغ مجازی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: نشست سالانه مبلغان فضای مجازی پنجشنبه ۲۱ بهمن در سالن همایش های غدیر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام وحید رضا ملکی سرپرست اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری نشست سالانه مبلغان فضای مجازی خبر داد و گفت: این نشست روز پنجشنبه ۲۱ بهمن از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ در سالن همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.
وی به برگزاری نمایشگاهی در حاشیه این همایش نیز اشاره کرد و گفت:  این نمایشگاه جهت فراهم آوردن زمینه ای برای معرفی فعالیت های برخی از گروه های تبلیغ مجازی و همچنین نمایش برخی از محتواهای تولیدی مبلغان در قالب پوستر و عکس نوشته در نظر گرفته شده است.
ملکی افزود: اهدای جوایز و لوح تقدیر به برگزیدگان سوگواره مجازی بلاغ، اعطای لوح تقدیر به تعدادی از مبلغان و گروه های موفق و برتر و ارائه گزارشی از عملکرد اداره تبلیغ نوین و سیاست ها و برنامه های پیش رو از جمله برنامه های این نشست می باشد که در کنار بهره گیری از سخنرانی اساتید برجسته کشوری و انتقال تجارب گروه های موفق تبلیغ مجازی صورت خواهد گرفت.
لازم به ذکر است که نشست سالانه مبلغان فضای مجازی پنجشنبه این هفته از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ برگزار می شود.

نظرات

با سلام مدیریت محترم دفتر تبلیغات اسلامی قبل از برگزاری همایش یا کارهای فرهنگی دیگر با کاربران خود انگونه که از کامنتها برمی اید نظر بگیرد وبعد اقدام به برگزاری ان نماید جرا که بعضیها در مقابل هر حقی باطلی را می خواهند ایجاد کنند وبهانه های قوم بنی اسرائیلی زیاد است با تشکر
سلام علیکم میخواهم دراین نشست شرکت کنم ساکن امریکاهستم email: sabzwary@gmail.com
سلام علیکم اگرعصر می بود خیلی بهتر بود بزرگواران.بعضا عصر کلاس دارند.یاعلی مدد
با سلام و احترام؛ با توجه به هماهنگی های انجام شده با مرکز مدیریت حوزه علمیه قم بطور معمول درس های حوزه علمیه قم ، عصر روز پنجشنبه تعطیل می باشد. با توجه به محدودیت زمان بهترین وقت برای برگزاری همایش سالانه مبلغان فضای مجازی همان عصر پنجشنبه بود و البته اینکه ممکن است که بعضی افراد در این زمان هم کلاس داشته باشند ولی ما ناگزیر بودیم که برنامه درسی عمومی حوزه علمیه را مد نظر قرار دهیم. با تشکر
ارتباط در ایتا