دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ /۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۱

مسیر

مدیر نخستین نمایشگاه فضای مجازی پاک عنوان کرد:
نمایشگاه فضای مجازی پاک اولین نمایشگاه کشوری بود که به صورت مشترک بین حوزه و دانشگاه برگزار شد و یکی از اهداف هم وحدت حوزه و دانشگاه در امور فناورانه و محتوایی بود.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام مهدی کریم زاد رئیس اداره همایش های معاونت فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و مدیر نخستین نمایشگاه فضای مجازی پاک در گفتگو با خبرنگار بلاغ از بازید ۱۰ هزار نفری از نمایشگاه فضای مجازی پاک خبر داد و گفت: این نمایشگاه با حضور و بازدید بیش از ۱۰ هزار نفر از شخصیت ها و حوزویان و دانشگاهیان و عموم مردم برگزار شد.
حجت الاسلام کریم زاد افزود: نمایشگاه فضای مجازی پاک اولین نمایشگاه کشوری بود که به صورت مشترک بین حوزه و دانشگاه برگزار شد و یکی از اهداف هم وحدت حوزه و دانشگاه در امور فناورانه و محتوایی بود.
وی بیان کرد: در این نمایشگاه ۲۵ غرفه با ارائه محصولات متنوع حوزوی و محتوایی و همچنین دانشگاهی و نرم افزاری برپا شد که در بین غرفه ها موسساتی وجود داشت که جزو برترین های حوزه نرم افزار در کشور بودند.
رئیس اداره همایش های معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به نظرسنجی انجام شده در این رابطه افزود: در نظرسنجی که از بین ۳۰۰ نفر از بازدیدکنندگان انجام شد ۶۱ درصد از ایشان نمایشگاه را در سطح عالی ارزیابی کردند و ۲۷ درصد اعتقاد داشتند که باید نمایشگاه در فضای وسیع تر و در شهر های مختلف برگزار شود، و ۱۰ درصد از بازدید کنندگان تنوع محصولات ارائه شده در نمایشگاه را خوب ارزیابی کردند و پیشنهاد دعوت از شرکت ها و موسسات دیگر را داشتند و همچنین ۲ درصد نمایشگاه را ضعیف ارزیابی کردند.
مدیر نمایشگاه فضای مجازی پاک در پایان خاطر نشان کرد: این نمایشگاه با تلاش معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برپاشد