دوشنبه ۳۰ دى ۱۳۹۸ /۲۴ جمادى الأول ۱۴۴۱

مسیر

نسخه چاپ
دبیر جشنواره تبلیغ نوین (جنات) خبرداد؛
اختتامیه جشنواره جنّات در ۲۱ اردیبهشت ماه مصادف با میلاد منجی عالم بشریت مهدی موعود(عج الله تعالی فرجه الشریف) برگزار می گردد.
جشنواره جنات

حجت الاسلام وحیدرضا ملکی دبیر دوّمین جشنواره تبلیغ نوین «جنّات» در گفتگو با خبرنگار بلاغ؛ از برگزاری اختتامیه دومین جشنواره تبلیغ نوین «جنات»، با هدف فرهنگ سازی و شناسایی ظرفیت های موجود در جهت استفاده حداکثری از ابزارهای فناورانه اطلاعاتی و ارتباطاتی در تبلیغ معارف و مفاهیم دینی خبر داد.
رییس اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت ابزار نوین رسانه ای در امر تبلیغ گفت: دومین جشنواره جناّت با حضور مبلغان فعّال در عرصه های نوین تبلیغی در سه بخش «تبلیغ رسانه ای»، «تبلیغ مجازی و دیجیتال» و «تبلیغ هنری و مکتوب» ویژه طلّاب حوزه های علمیّه و بخش آزاد ویژه فعّالان فرهنگی غیر حوزوی در سال گذشته برگزار گردید که تعداد شرکت کنندگان هر یک از بخش های مذکور به شرح ذیل می باشد:
الف: بخش تبلیغ مجازی و دیجیتال: حدود ۲۱۲نفر
ب: بخش تبلیغ رسانه ای: حدود ۱۳۰ نفر
ج: بخش تبلیغ هنری و مکتوب: حدود ۹۵ نفر
د: بخش فعالان فرهنگی غیر حوزوی: حدود ۸۰ نفر
که در مجموع از این تعداد شرکت کننده، حدود ۲۰۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال گردیده است.
رئیس اداره تبلیغ مجازی اظهار داشت: شاخصه های کلی داوری عبارتند از: توجه به موضوعات دینی و معرفتی، جامعیت و نوآوری، استفاده از خلاقیت، مخاطب محور بودن و مشارکت گروهی در فعالیت ها و تولید محصولات و ... که با در نظر گرفتن معیارهای مذکور حدود ۶۰ درصد از آثار به مرحله دوم داوری راه پیدا کردند و در مراحل بعدی آثار و فعالان برگزیده مشخص شدند.
وی در پایان افزود: با توجه به مشخص شدن نتایج، روز پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه مراسم اختتامیه با اعلام نتایج و اهداء جوایز، در سالن همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیّه قم برگزار می گردد.
از همه شرکت کنندگان در جشنواره، عموم طلّاب محترم و مجموعه هایی که در صدد شناسایی استعدادها و ظرفیت های موجود دراین عرصه ها می باشند، دعوت به حضور در این مراسم می نمایم.

نظرات

سلام.اسامی برگزیدگان رو اعلام نمیکنید؟
باسلام و احترام؛ برترین های جشنواره جنات در مراسم همایش اختتامیه معرفی می شوند و از آنها تقدیر خواهد شد.
سلام و خداقوت خدمت شما بزرگواران از شما مسولین محترم جشنواره تقاضا دارم که نتایج را زودتر اعلام کنید.. چون بنده از استان دیگری هستم و چنانجه که از برگزیدگان نیستم . بخاطر وقت و هزینه اینهمه راه را نیام
با سلام و احترام؛ آثار جشنواره جنات در مرحله نهایی از داوری قرار دارند و هنوز آثار برتر مشخص نشده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۷۱۱۶۰ داخلی ۱۲۳۶ دبیرخانه جشنواره جنات تماس بگیرید.
باسلام بنده وتنی چند ازدوستان درجشنواره شرکت نمودیم خوشحالم که دوستان حوزه وارد فضای مجازی شده اند تا فعالیت های مذکور بهتر دیده شود امیدوارم این مسیر ادامه داشته باشد .
با سلام و احترام؛ برگزیدگان بخش های مختلف جشنواره جنات در تاریخ ۲۱ اردیبهشت مصادف با میلاد مسعود منجی عالم بشریت امام زمان عج در همایش اختتامیه طرح جنات معرفی و تقدیر می شوند و سپس اسامی آنها روی سایت درج خواهد شد.
با سلام چرا ابتدا نتایج را اعلام نمیکنید؟
با سلام برگزیدگان رو اعلام کنید تا هماهنگی لازم رو برای شرکت داشته باشند.با تشکر
با سلام و احترام؛ هم اکنون آثار رسیده در جشنواره جنات در مرحله نهایی داوری قرار دارند و آثار برگزیده در تاریخ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت مصادف با میلاد مسعود امام زمان ( عجل الله تعالی فرجه الشریف) در همایش اختتامیه جشنواره جنات معرفی و تقدیر خواهند شد. لازم به ذکر است مراسم اختتامیه در سالن همایش های غدیر ( چهارراه شهداء ، جنب ساختمان مرکزی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم) برگزار می گردد.
سلام خب دوستانی که نمیدونن برگزیده شدن یا ن . چرا اینهمه هزینه و وقت بزارن که بیان اختتامیه و دست خالی برگردن!!!! بهتره که ابتدا اعلام کنید تا هر کی دوس داشت در اختتامیه شرکت کنه. کمی هم بفکر شرکت کنندگان جشنواره باشین . تمام جشنواره ها ابتدا اسامی را اعلام میکنن و سپس اختتامیه را برگزار میکنن
باسلام و احترام؛ ضمن تشکر از شما به جهت شرکت در جشنواره جنات، لازم به ذکر است که در مراسم اختتامیه برنامه های متنوع در نظر گرفته شده است که به جهت ارتقاء عملکرد فعالان فضای مجازی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. به همین جهت شرکت در این جشنواره برای مبلغین فضای مجازی و طلاب محترم مفید خواهد بود. فلذا از همه مبلغان و فعالان محترم عرصه فضای مجازی دعوت می کنیم که در همایش اختتامیه جشنواره جنات شرکت نمایند.
با سلام و احترام ضمن خداقوت بنظر بنده مطلوب اینکه با برگزیدگان قبلا هماهنگ بشه. و آثار دیگران که برگزیده نشده علت را بیان کنید و تا برای سالیان بعدی بتوانند حضور بهتری داشته باشند.
باسلام و احترام؛ به علت کثرت آثار شرکت کنندگان در این جشنواره امکان اعلام عمومی همه اشکالات و بررسی آثار وجود ندارد. هر کدام از دوستان می توانند با مراجعه به معیارهای جشنواره جنات و مقایسه آثار ارسالی خود به بررسی آثار بپردازند. جهت بررسی دقیق تر می توانید مراجعه حضوری به دبیرخانه این جشنواره به آدرس: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ساختمان مرکزی طبقه دوم اتاق ۲۰۴ مراجعه نمایید.
سلام خسته نباشید. لطفا اول نتایج را اعلام کنید تا برگزیده گان بدانند که باید بیایند یا نه؟ دوم آیا برای مهمانان اسکانی در نظر گرفته اید؟ من از استان خیلی دور شرکت کرده ام اگر مطمئن باشم برگزیده شده ام برنامه ریزی میکنم بیام.ولی خواهشا زود اعلام کنید تا به امتحانات نخوریم تشکر
با سلام و احترام؛ برترین آثار شرکت کننده در جشنواره جنات در روز پنجشنبه ۲۱ اردبیهشت همزمان با میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) در مراسم همایش اختتامیه جشنواره جنات معرفی و تقدیر خواهند شد. در این همایش برنامه های متنوع دیگری در نظر گرفته شده است که می تواند برای همه مبلغان و فعالان در عرصه فضای مجازی مورد استفاده قرار بگیرد. با توجه به اینکه این همایش در حدود سه ساعت برگزار می شود برنامه ای برای اسکان شرکت کنندگان نیست.
سلام لطفا نتایج را اعلام کنید. من دو سه بار اومدم همین جشنواره ها ولی دست خالی برگشته ام خیلی ناراحت شده ام و خانواده ام هم همینطور .لطفا اول بگید کی ها برنده شده اند تا بیان.ممنون
باسلام و احترام؛ این برنامه می تواند برای خانواده طلاب از جهات آشنایی با فعالیت های تبلیغی در فضای مجازی مفید باشد و لیکن ضرورتی برای حضور همراه با مشقت برای خانواده نیست. در این همایش برنامه های متنوع دیگری در نظر گرفته شده است که می تواند در عرصه فعالیت در فضای مجازی مورد استفاده قرار بگیرد فلذا هدف شما برای شرکت در این جشنواره استفاده از دیگر برنامه های مراسم اختتامیه جشنواره باشد و در کنار این هدف اگر اثر شما جزء برترین ها باشد از شما تقدیر هم خواهد شد.
سلام و ادب خدمت شما با توجه به اینکه همه دوستان نظر دهنده میخوان که ابتدا نتایج اعلام بشه و سپس اگه خواستن بیان برای اختتامیه ولی شما همش حرف خودتو میزنین!!!!! خب بعضیا دوس ندارن هزینه کنن که بیان اختتامیه و دوس دارن جهت دریاف جوایز بیان این جواب شما اصصلا درست نیس که میگین بیان و از برنامه ها استفاده کنن!!! همه که مبلغ نیستن .. شما لطف کنین نتایج را اعلام و سپس برنامه روز اختتامیه را مشخص کنید تا هر کی دوس داشت بیاد
سلام خواهشا ابتدا نتایج رو اعلام کنید
سلام. هنوز داوری ها مشخص نشدند؟ فقط میخواستم بدونم چه زمانی به برگزیده ها اطلاع میدین؟ یاعلی‌
چه وضعی بیایم نشده باشیم کلی هزینه بلیط باید بدیم ائل اعلام کنید خب
سلام اگر کسی جز برگزیده ها باشه و در مراسم شرکت نکنه چی میشه ؟؟ جوایز محفوظه ؟؟
سلام. با برگزیده ها هماهنگ شده؟
باسلام اسم برندگان جشنواره را کی اعلام میکنید؟ باتکشر