مدیر کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی عنوان کرد:

تشکیل پرونده و شناسایی ۲۲۰۰ مبلغ نوین در اداره کل تبلیغ نوین صورت گرفته است

تاریخ انتشار:
جعفری تولید و توزیع محتوای دینی و ساماندهی به تبلیغ طلاب در فضای مجازی را مهم ترین اهداف اداره کل تبلیغ نوین دانست و گفت: تا کنون ۲۲۰۰ مبلغ نوین شناسایی شده اند و ۲۱۰ گروه تبلیغی مجوز گرفته اند.

به گزارش خبرنگار بلاغ، اباذر جعفری مدیر کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین معاونت قرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در آیین اختتامیه جشنواره جنات، با بیان این که تبلیغ نوین استفاده از بهترین ابزارهای رسانه ای برای ترویج معارف اسلامی است، اظهار داشت: رسالت مبلغان نوین ادامه رسالت انبیا(ص) است که تمام سعی شان در ترویج معارف حقه اسلامی و شیعه اثنا عشری بوده است.
مدیر کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین دفتر تبلیغات اسلامی مهمترین اهداف اداره کل تبلیغ نوین را تولید و توزیع محتوای دینی و ساماندهی تبلیغ طلاب در فضای مجازی دانست و گفت: در این اداره کل نزدیک به 2200 مبلغ نوین شناسایی و تشکیل پرونده شده اند و 210 گروه تبلیغی مجوز گرفته اند و در مجموع در دو سال گذشته بیش از 400 طرح را مورد حمایت مادی و معنوی قرار داده است.
وی افزود: با توجه به این که در دومین جشنواره هستیم در دو سالی که از اولین جشنواره می گذرد حجم آثار رسیده زیاد بوده و نزدیک به 2186 اثر ارسال شد که بخش عمده ای از این آثار از مبلغان نوین و یا از طلابی که در آموزش ها شرکت کرده اند و وارد تبلیغ شده اند بوده است.
جعفری با بیان این که فراخوان جشنواره از اردیبهشت 95 صورت گرفته است، گفت: آثار رسیده در مراحل مختلف داوری و ارزیابی شد و با توجه به کیفیت بالای آثار انتخاب بسیار سخت بود، یکی از ملاک های انتخاب داشتن رویکرد تبلیغی و ترویجی است و آثاری که این رویکرد را نداشتند امتیاز نگرفتند.
وی افزود: همچنین تبلیغی نوین در قالب کار گروهی هم در اولویت انتخاب قرار گرفت زیرا اگر مبلغان کار گروهی انجام دهند بازخورد بهتری خواهد داشت.
مدیر کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین دفتر تبلیغات اسلامی برگزاری این جشنواره را گام حمایتی از مبلغان فضای مجازی دانست و خاطرنشان کرد: ارتقاء بخشی و آموزش کسانی که علاقه مند هستند ولی فعالیت شان امتیاز مناسب برای انتخاب را نداشته از دیگر اهداف برگزاری این همایش است و ما امید واریم بتوانیم وظیفه سربازی خود را برای امام زمان(عج) به خوبی انجام دهیم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.