دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ /۴ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی عنوان کرد؛
طلاب در خصوص آسیب‎های اجتماعی و به خصوص آسیب‏های مرتبط با خانواده با توجه به مطالبی که در ره توشه‎های تبلیغی در اختیار آنها قرار گرفته است، باید تلاش بیشتری کنند زیرا دشمنان در این زمینه فعالیت گسترده‎ای کرده‎اند
سعید روستا آزاد

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت‎الاسلام والمسلمین سعید روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم  پیش از ظهر امروز ۳۱ اردیبهشت ماه در گردهمایی بزرگ مبلغان ماه مبارک رمضان که در مدرسه فیضیه برگزار شد، با ذکر این مطلب که این گردهمایی به همت چهار مجموعه بزرگ تبلیغی کشور برگزار شده است، گفت: این همایش طلیعه ای برای عرض ارادت خاصه مبلغان به محضر ولی عصر(عج) است.
حجت الاسلام روستا آزاد بیان کرد: امسال نزدیک به ۹۵۰۰ طلبه از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه به مناطق مختلف اعزام می‎شود و در همین راستا نیز ۲۰۰۰ نفر مبلغ نیز در ماه رمضان از سوی سازمان اوقاف در سراسر کشور به تبلیغ مشغول خواهند بود.
وی گفت: همانگونه که همه مبلغان مد نظر دارند این است که نباید در تبلیغ به کار خاص و انحصاری در مساجد بسنده کنند؛ مبلغان باید از پیامبری تاسی کنند که طبیبی دوار بود و کوی به کوی می‌گشتند و دردهای انسان ها را درمان می‎کردند؛ البته اصل بودن مسجد و مرکزی بودن مساجد غیر قابل انکار است.
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اظهار داشت: با توجه به فرصت کم نظیر فضای مجازی، ماه مبارک رمضان فرصت بسیار خوبی است که با اعتمادسازی در جامعه، از این فضای مجازی استفاده کرده و ارتباط خود را حفظ و ارتقا دهیم.
وی افزود: طلاب و مبلغان ما باید به قرائت و فهم قرآن تسلط داشته باشند؛ به همین شکل طلاب باید در زمینه توان افزایی مخاطبان و مبلغان در زمینه قرآن آموزی اهتمام کافی داشته باشند زیرا باید فرهنگ انس به قرآن در جامعه شکل گیرد.
روستا آزاد در پایان بیان کرد: طلاب در خصوص آسیب‎های اجتماعی و به خصوص آسیب‏های مرتبط با خانواده با توجه به مطالبی که در ره توشه‎های تبلیغی در اختیار آنها قرار گرفته است، باید تلاش بیشتری کنند زیرا دشمنان در این زمینه فعالیت گسترده‎ای کرده‎اند و می‎خواهند کانون خانواده در ایران را از بین ببرند.

گزارش تصویری

ارتباط در ایتا