مسیر

مدیر گروه تبلیغی کریمه عنوان کرد:
جشنواره تابستانی ویژه خانواده ها با موضوع های سبک زندگی اسلامی،اقتصاد مقاومتی و رسانه های دیجیتال در محل مسجد فاطمه الزهرا پردیسان برگزار خواهد شد.

به گزارش بلاغ، حجت الاسلام مهدی غفوری مدیر گروه تبلیغی کریمه در گفتگو با خبرنگار بلاغ از برگزاری جشنواره تابستانی توسط این گروه خبر داد و گفت: جشنواره تابستانی ویژه خانواده ها با موضوع های سبک زندگی اسلامی،اقتصاد مقاومتی و رسانه های دیجیتال در محل مسجد فاطمه الزهرا پردیسان برگزار خواهد شد.
غفوری گفت:گروه تبلیغی کریمه چند سالی است که به صورت متوالی به اجرای برنامه در امکان عمومی از جمله پارک ها، سواحل دریا، کانون های مساجد می پردازد.
مدیر گروه تبلیغی کریمه ابراز داشت: ارائه الگوهای نو در شیوه های القا غیر مستقیم مفاهیم دینی در قالب های جذاب، افزایش سطح آگاهی عموم جامعه نسبت به آموزه های دینی، ترویج معارف اهل بیت علیهم السلام با محوریت مهروزی از جمله اهداف این جشنواره خواهد بود.
وی  افزود: برگزاری برنامه های مربوط با کودک و نوجوان با اجرای اساتید کودک و نوجوان، غرفه سفال گری و بازی های اسلامی ایرانی، از جمله برنامه های جذاب این جشنواره خواهد بود. و در ادامه توسط اساتید توانمند برنامه هایی اجرا و به برندگان مسابقه جوایزی اهدا خواهد شد.
حجت الاسلام غفوری با اشاره به اعضای گروه تبلیغی کریمه اظهار داشت: این گروه متشکل از ۱۴ نفر مبلغ مرد و ۷ نفر مبلغ خانم است که هر کدام از آنها در زمینه هایی از جمله کودک و نوجوان، کاردستی و مشاوره مهارت های کافی را دارا هستند.
گفتنی است افتتاحیه جشنواره تابستانی گروه تبلیغی کریمه در تاریخ ۱۲ مرداد ماه سال جاری همزمان با ولادت امام رضا علیه السلام بعد از نماز مغرب و عشا در محل مسجد فاطمه الزهرا پردیسان برگزار می گردد.