آیت الله العظمی سبحانی :

رسانه ها مروج عفاف و حجاب باشند

تاریخ انتشار:
نعمت بزرگی است که تمام کارهایی دیگر در سایه جامه عمل به خود می پوشد از همین رو نیز امام خمینی(ره) کار نیروی انتظامی را عبادت می دانست.
آیت الله سبحانی

به گزارش بلاغ به نقل از حوزه، حضرت آیت الله سبحانی در دیدار سردار اشتری فرمانده ناجا با تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا(ع) و تبریک هفته نیروی انتظامی گفتند: یکی از نعمت های بزرگ خداوند کریم امنیت دینی و اجتماعی است و که امروز این دو نعمت در کشور قابل تجربه و لمس است و ایران امروز در بین منطقه پر آشوب خاورمیانه در امنیت کامل است.
معظم له با اشاره به آیه ای از قرآن کریم تاکید کردند : امنیت؛ نعمت بزرگی است که تمام کارهایی دیگر در سایه جامه عمل به خود می پوشد  از همین رو نیز امام خمینی(ره) کار نیروی انتظامی را عبادت می دانست.
ایشان با بیان اینکه مسئله حجاب یکی از معضلات مهم جامعه است تاکید کردند: باید نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند، چیزی که در سال های اخیر شاهد موفقیت چشمگیری در باره آن نبودیم.
این مرجع تقلید با اشاره به اهمیت رسانه ها در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تاکید کردند: در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف باید رسانه ها نیز همراه و همگام با پلیس باشند و طبق آخرین آمار هشتاد و پنج درصد مردم از فعالیت های امنیت اخلاقی پلیس رضایت دارند و ما بقی هم باید توجیه شوند.
حضرت آیت الله سبحانی در پایان این دیدار یکی از آثار خود درباره عقاید وهابیت را به سردار اشتری تقدیم کردند و آنها را به مطالعه آن  توصیه نمودند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.