معاون پژوهش گروه جهادی تبلیغی حدیث هدایت خبرداد:

برگزاری شهربازی اسلامی/۴۰بازی که توسط مبلغان گروه حدیث هدایت طراحی شد

تاریخ انتشار: 15:05 15-05-1395
حجت الاسلام حیدری با اشاره به برگزاری پارک معارفی گفت: پارک معارف بر روی هفت بخش شامل کودک و نونهال، نوجوان، جوان، بزرگسال، خواهران و بخش عمومی تمرکز دارد که برای هر بخش چند غرفه در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام حیدری معاون پژوهش گروه جهادی تبلیغی حدیث هدایت در گفتگو با خبرنگار بلاغ به تشریح فعالیت‌های تبلیغی این گروه پرداخت، مشروح این گفتگو در ادامه به نظر خوانندگان می رسد.
حیدری گفت: این گروه از سال ۸۵ فعالیت خود را آغاز کرده و فعالیت های گروه تا سال ۹۱ در مدارس، مساجد و هیأت های مذهبی شهرستان های کوهرنگ و اردل در این استان بوده است.پس از سال ۹۱ تا سال ۹۳ با توجه به نیاز و اهمیت تبلیغ در مدارس و دانشگاه ها، طرح های دانش افزایی ویژه دانش آموزان و دانشجویان و مباحث تبلیغی، ویژه مبلغان را ارئه و در سطح استان چهارمحال و بختیاری اجرا کردیم.
وی با اشاره به فعالیت های شاخص و محوری گروه حدیث هدایت گفت: برگزاری پارک معارفی که شهر بازی اسلامی بود، با طراحی 40 بازی که مبلغین این گروه اقدام به طراحی این بازی را داشتند سبب شد این گروه در سطح کشور شناسانده شود و فعالیت هایی هم داشته باشد. پارک معارف بر روی هفت بخش شامل کودک و نونهال، نوجوان، جوان، بزرگسال، خواهران و بخش عمومی تمرکز دارد که برای هر بخش چند غرفه در نظر گرفته شده است.
حیدری ادامه داد: تهیه محتوای طرح ازدواج آسان و پایدار به عهده سه گروه تبلیغی در کشور بود که یکی از این گروه ها گروه حدیث هدایت و نتیجه این پژوهش تهیه و تدوین کتابی با عنوان «ازدواج آسان و پایدار» بود که قبل از ماه مبارک رمضان امسال به چاپ رسید.که در صورت تامین هزینه به با توجه به استقبال مردم و مبلغین به چاپ دوم خود خواهد رسید.
معاون پژوهش گروه جهادی تبلیغی حدیث هدایت تصریح کرد: در بحث نحوه تبلیغ با توجه به گسترش فعالیت های تبلیغی غرب در رسانه ها و فضای مجازی، و توصیه های مقام معظم رهبری به تبلیغ مجازی این گروه نیز با راه اندازی سایت با مطالب مختلف و کانال  جهت ترویج مطالب ناب دینی دست به کار شده است که این گروه در عملیات تبلیغی نیمه شعبان با نشر محتواهای مذهبی متناسب با نیاز و درخواست کارهای انجام داد که حدود 30 عکس نوشته را تقدیم مبلغان کرد.
وی با بیان اینکه گروه های تبلیغی اعضای ثابت و مشخصی ندارند، افزود: در گروه حدیث هدایت  10 نفر مبلغ به صورت تخصصی با ارائه راهکار و طرح های آموزشی و تربیتی مشغول تبلیغ هستند. و با توجه به نیاز از گروه های دیگر نیز استفاده می گردد به عنوان مثال از جهت راه اندازی پارک معارفی 120 مبلغ از گروه های مختلف مورد استفاده قرار گردید.

دیدگاه‌ها

ناشناس 13:49 16-05-1395

موفق وپیروز باشید.

سیدرضا 07:53 01-06-1395

خداقوت طرح های گروهتان را در دسترس عموم طلاب قرار دهید تا همه بهره مند شوند

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.