رفتن به محتوای اصلی
رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی بیان کرد:

اردوی فرهنگی و هم اندیشی مبلغان تخصصی حوزه اخلاق، خانواده و سبک زندگی برگزار می گردد

تاریخ انتشار:
رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی اظهار داشت: به همت اداره کل تبلیغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی «اردوی فرهنگی و هم اندیشی مبلغان تخصصی حوزه اخلاق، خانواده و سبک زندگی» برگزار می شود.
اردوی فرهنگی و هم اندیشی مبلغان تخصصی حوزه اخلاق، خانواده و سبک زندگی برگزار می گردد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، حجت الاسلام ملکی رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری «اردوی فرهنگی و هم اندیشی مبلغان تخصصی حوزه اخلاق، خانواده و سبک زندگی» به همت اداره کل تبلیغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی خبر داد.

رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی بیان کرد: موضوعات و مسائل حوزه های اخلاق، خانواده، و سبک زندگی از محورهای مهم تبلیغ تخصصی است و تاکنون بیش از 700 مبلغ تخصصی در این موضوعات جذب و بیش از 45 گروه تخصصی شکل گرفته است.

وی در ادامه افزود: با عنایت به فعالیتهای گسترده مبلغان و گروههای تخصصی این عرصه طی سه سال گذشته در موضوعات مختلف اخلاق، خانواده و سبک زندگی، اولین برنامه هم اندیشی ویژه مبلغان تخصصی این حوزه برگزار می گردد.

حجت الاسلام ملکی گفت: این اردوی فرهنگی با هدف هم اندیشی مبلغان تخصصی و میزهای تخصصی قطب‌های فکری و فرهنگی دفتر، انتقال تجارب و ایده های مد نظر مبلغان و گروهها بین یکدیگر و ارائه پیشنهادات و طرح های موثر تبلیغی به میزهای تخصصی برگزار می گردد.

رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی ادامه داد: همچنین در این اردوی فرهنگی مسائل و دستاوردهای جدید میزهای تخصصی با مبلغان تخصصی مطرح شده و از دیدگاههای ایشان و سایر اساتید بهره گرفته خواهد شد. این اردو فرصتی تا در کنار برنامه های متنوع فرهنگی و تفریحی، زمینه همکاری و هم افزائی مبلغان تخصصی فراهم شده و مسائل و موانع فعالیت موثرتر تبلیغی بررسی گردد.

وی اظهار داشت: اردو، که در روزهای 3 و 4 اسفند ماه  1401 در اردوگاه فرهنگی امام خمینی (ره) لواسان برگزار می گردد، ویژه مبلغان خواهر و برادر و گروههای تخصصی مشاوره و مهارتهای زندگی، تحکیم خانواده، امداد فرهنگی، حجاب و عفاف، سبک زندگی، سواد رسانه و اخلاق و تربیت می‌باشد. با توجه به ظرفیت محدود اردو، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.

یادآور می شود صورت پیش فرض «کد کاربری سایت تبلیغ تخصصی؛ کد ملی مبلغ» و «رمز ورود ایشان؛ شماره تلفن همراه بدون صفر اول» می باشد.

جهت ثبت نام کلیک کنید

دیدگاه‌ها

یحیی متصدی آقا… 15:05 - 1401/11/04

سلام علیکم
با اینکه هم مبلغ تخصصی بالینی هستم و هم مبلغ تخصصی کودکان و نوجوانان دارم ولی متأسفانه دسترسی به ثبت‌نام نداریم.

مسئول دفتر ادا…

In reply to by یحیی متصدی آقا…

12:21 - 1401/11/05

باسلام و احترام این اردو ویژه مبلغان خواهر و برادر و گروههای تخصصی مشاوره و مهارتهای زندگی، تحکیم خانواده، امداد فرهنگی، حجاب و عفاف، سبک زندگی، سواد رسانه و اخلاق و تربیت می‌باشد. فلذا شامل تخصص های کودک و نوجواان و بالینی نمی شود. انشااله در برنامه های آتی در خدمت دیگر تخصص ها نیز خواهیم بود.

اکرم رضائیان قلعه 15:19 - 1401/11/04

بنده کارشناسی ارشد رشته مشاوره خانواده فارغ التحصیل حوزه علمیه هستم می خواستم شرایط ثبت نام در این اردو را بدانم واینکه بعد از اردو کاربرد و عملکرد افراد دوره دیده در این اردو چیست ؟

حسنعلی بابائی 18:25 - 1401/11/04

سلام علیکم
با خانواده هست یا مجردی؟

مجتبی حداد 12:32 - 1401/11/05

خسته نباشید باز نمیشه برای ثبت نام

مصطفی صالحی 15:20 - 1401/11/05

بنده بیش از ۴۰۰ساعت دوره های ویژه مشاوره ،مداخله در طلاق ،سبک زندگی اسلامی پژوهشگاه خانواده ،ودوره ای روانشناسی ومشاوره جوان استاد اخوی ،وذانشگاه ادیان ،موسیه مهرورزی ،وآستان قدس را گذروندم ودر دفتر تبلیغات هم پرومده دارم ودر گروه اخلاق وخانوا ه هم عضوهستم وپایان نامه سطح من هم در مورد تربیت است

مصطفی صالحی 15:23 - 1401/11/05

بنده دوره های سبک زندگی اسلامی پژوهشگاه خانواده ،وموسسه مهروزی ،دچره های روانشناسی استاد اخوی،مدازس صدرا،مداخله در طلاق ،دوره کامل مشاوره قوه قضاییه ،ونامه از دفتر تبلیغات ،دانشگاه ادیان

نعمت الله رضای… 15:29 - 1401/11/05

برای آموزش تبیلیغ

ناشناس 11:23 - 1401/11/06

مبلغ تخصصی دفتر تبلیغات هستم در زمینه تحکیم خانواده
چرا می نویسن مرتبط با تخصص شما نیست .

زندی 16:52 - 1401/11/09

سلام
رفت و آمد مبلغین با خودشان است یا شما زحمت می کشید؟

سیدحسن 18:41 - 1401/11/09

با عرض سلام
اگر دوره در روزهای ۴ و ۵ اسفندماه که پنجشنبه و جمعه میشد شاید برای بسیاری از دوستان" بهتر باشه

تشکر

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.