مسیر

شجره طیبه
به همت اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی:
این طرح در راستای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقابله با هجمه های دشمن که با حربه های ایجاد، بدبینی و ایجاد یاس و نا امیدی در صدد ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران هستند، در عرصه میدان جنگ نرم با تولید محتوای فاخر و تاثیرگذار،در فضای مجازی اجرا می شود

به گزارش خبرنگار بلاغ اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، به مناسبت ایام الله دهه فجر، جهت تولید محتوای متناسب با دهه فجر، طرح «شجره طیبه» را ویژه مبلغین نوین مجازی ارائه می نماید.

حجت الاسلام ملکی رئیس اداره تبلیغ مجازی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: با توجه به نزدیک شدن به دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اداره تبلیغ مجازی اقدام به برنامه ریزی و اجرای طرح شجره طیبه نموده است.

وی با بیان اهداف این طرح افزود: این طرح در راستای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقابله با هجمه های دشمن که با حربه های ایجاد شبهه، بدبینی و ایجاد یاس و نا امیدی در صدد ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران هستند، در عرصه میدان جنگ نرم با تولید محتوای فاخر و تاثیرگذار، جهت «تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی»، «نقش و جایگاه راهبردی ولایت فقیه» و«بررسی و تبیین چالشها و آسیبهای پیش رو و ارائه راهکار» اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه همه مبلغان مجازی می توانند در این طرح شرکت نمایند عنوان داشت: این طرح در سه موضوع کلی که عبارتند از: نمونه های عینی کارآمدی انقلاب اسلامی (حکومت دینی) ، نمونه های عینی کارآمدی ولایت فقیه، تهدیدات و چالش های پیش روی انقلاب اسلامی و ارائه راهکار اجرا می شود. علاقه مندان جهت آشنایی با ریز موضوعات پیشنهادی می توانند به میز کار شخصی خود مراجعه نمایند.

رئیس اداره تبلیغ مجازی گفت: این طرح در دوبخش تولید محتوا و بازنشر آن در فضای مجازی اجرا می شود که در بخش تولید محتوا می بایست مبلغان مجازی در قالب های متن، گرافیک ، کلیپ صوتی و تصویری، بازی و نرم افزار با رعایت ضوابط طرح تولید محتوا نمایند. و در بخش بازنشر محتواهای منتخب تولید شده در اختیار سایر مبلغان مجازی قرار خواهد گرفت و شرکت کنندگان در این بخش، این محتواها را در محیط های شبکه های اجتماعی و پیام رسان خود بطور گسترده منتشر می کنند.

وی با اشاره به فرصت محدود شرکت در طرح مناسبتی شجره طیبه تاکید کرد: مبلغان مجازی برای شرکت در بخش تولید محتوا از ۵ بهمن ماه تا ۲۵ بهمن ماه فرصت دارند محتوای تولیدی خود را از طریق میز کار شخصی در سایت بلاغ ارسال نمایند

رئیس اداره تبلیغ مجازی افزود: بخش بازنشر این طرح از ۱۲ بهمن آغاز و تا ۲۵ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و مبلغان تا ۳۰ بهمن ماه فرصت دارند گزارش بازنشر خود را از طریق میز کار شخصی خود ارسال نمایند. 

حجت الاسلام ملکی بیان داشت: علاوه بر حمایت هایی که مطابق ملاک های ارزیابی به مبلغان مجازی تعلق می گیرد ،  به نفرات برتر اول تا سوم دردو بخش تولید و انتشار، هدیه ای به ارزش ریالی ربع سکه بهار آزادی تقدیم می شود.

رئیس اداره تبلیغ مجازی ضمن آرزوی موفقیت برای همه مبلغان مجازی گفت: مبلغان می توانند برای آشنایی با قوانین مرتبط با بخش تولید و بازنشر طرح شجره طیبه و دسترسی به منابع پیشنهادی، به میز کار شخصی خود قسمت فراخوان فعالیت های مناسبتی مراجعه کنند.

برای شرکت در طرح شجره طیبه اینجا کلیک کنید