پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ /۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۱

مسیر

قابل توجه مبلغان گرامی؛
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با هدف ارتقاء سطح علمی وافزایش مهارت، توان مندی و تخصصی نمودن روش های تبلیغ دوره آموزشی انتقال تجارب تبلیغی را با حضور اساتید ونخبگان برگزار می نماید.
ایاد کمالی اصل

حجت الاسلام ایاد کمالی سرپرست اداره نشست‌ها وهمایش‌های معاونت فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در گفتگو با خبرنگار بلاغ از برگزاری دوره آموزشی انتقال تجارب تبلیغی ویژه مبلغان خبر داد وافزود: یکی از جلسات آموزشی که معاونت فرهنگی تبلیغی قرار است برگزار کند برگزاری دوره آموزشی انتقال تجارب تبلیغی یا آموزش منبر وخطابه می‌باشد.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این جلسات آموزشی، انتقال تجارب به مبلغان از طریق اساتید تبلیغ که در زمینه منبر وخطابه  چهره هستند برای ارتقا سطح علمی وافزایش توانمندی‌های آنان می باشد.

سرپرست اداره نشست‌ها وهمایش‌های معاونت فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری این دوره برای عموم مبلغان از مزایای این دوره گفت: قرار است مزایایی نیز برای این طرح اختصاص داده شود از جمله:

۱. محاسبه این دوره به عنوان یک واحد آموزشی دوره پودمانی

۲. اولویت در اعزام برای مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی

۳. اعطای گواهی نامه در پایان دوره به شرکت کنندگان؛ به اضافه برگزاری مسابقه ای در پایان دوره واهدای جوایز به  نفرات برتر.

وی از حضور اساتید مجرب و برجسته در این دوره اشاره کرد وافزود: در این دوره از اساتید برجسته وصاحب نام استفاده خواهیم کرد: همچون حجت الاسلام والمسلمین حسین انصاریان؛ حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی ونیز حجت الاسلام حسینی قمی. همچنین رایزنی‌هایی داریم با دیگر اساتید همچون دکتر رفیعی وحجت الاسلام ماندگاری که در ادامه دوره در خدمت آنها باشیم.

حجت الاسلام کمالی ادامه داد: زمان کلاس ها هر هفته چهارشنبه ها بعد از نماز مغرب وعشا در مرکز همایش های دفتر تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد.

وی در پایان گفت: زمان ثبت نام از روز شنبه ۱۳\۱۰\۱۳۹۳ آغاز می شود و از طریق سایت بلاغ صورت می پذیرد و به دلیل محدودیت مکانی اولویت با کسانی می باشد که زودتر ثبت نام کرده اند.