دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ /۲۲ جمادى الآخر ۱۴۴۱

مسیر

نشست بررسی آسیب ها و فرصت های فضای مجازی با حضور نخبگان تبلیغ امروز پیش از ظهر در سالن جلسات معاونت فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.
نشست نخبگان

به گزارش خبرنگار بلاغ،نخبگان تبلیغ دینی امروز پیش از ظهر طی نشستی در معاونت فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم آسیب ها و فرصت های تبلیغی موجود در فضای مجازی را بررسی کردند.

در این نشست که با حضور حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد معاون فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و جمعی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم برگزار شد،فضل الله از کارشناسان فضای مجازی با اشاره به نفوذ فراگیر اینترنت در بین مردم گفت: فرصت های بسیاری در این فضا وجود دارد که نخبگان و فضلای حوزه می توانند با ارائه محتواهای خود کاربران این فضا را آگاه نمایند و به سؤالات آنان پاسخ گویند.

وی با اشاره به خطر جزئی نگری در برخی نرم افزارهای پیام رسان افزود: نیاز است که فضلای حوزه علمیه با شناخت از این آسیب ها راهکارهایی برای برون رفت از این خطرات بیندیشند.

در ادامه این نشست نخبگان تبلیغ حاضر در جلسه نظرات خود را بیان کرده و پیشنهاداتی را جهت پیشبرد اهداف تبلیغی در فضای مجازی ارائه دادند.

گزارش تصویری

/*