پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ /۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۱

مسیر

به همت مرکز آموزش های کاربردی؛
مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اولین دوره آموزشی تبلیغ بالینی را برگزار میکند.

به گزارش خبرنگار بلاغ، مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری موسسه سلامت معنوی شفا برگزار می نماید.

اولین دوره آموزشی تبلیغ بالینی

یکی از عرصه های نوین تبلیغی در حوزه های علمیه و در دنیای امروز، عرصه تبلیغ بالینی است. این سبک نوین تبلیغی در راستای تأسی به سیره پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت (ع) است که به طور خاص در مراکز درمانی و بیمارستان ها اجرا می گردد.
اصطلاح تبلیغ بالینی از جمله عناوین جدید در حوزه تبلیغ دین است که به معنای بر بالین بیمار حاضر شدن، عیادت و دلجویی از وی با رویکرد توجه به معارف دینی است و در تحقق سلامت جسمی و معنوی  بیمار بسیار موثر می باشد. ارائه خدمات معنوی و فرهنگی توسط مبلغ بالینی، اختصاص به بیمار نداشته و شامل همراهان بیمار و کارکنان مراکز درمانی نیز می باشد.
و اکنون چندی است که به همت کارشناسان و متخصصان، موسسه سلامت معنوی شفا با این دغدغه تاسیس گردیده که علاوه بر تبلیغ در مراکز درمانی، به پژوهش در این زمینه و به آموزش تخصصی تبلیغ بالینی به طلاب و روحانیون علاقمند و دارای شرایط بپردازد.

شرایط:

  •  اتمام پایه نهم
  • آشنایی با مشاوره مذهبی
  • متأهل
  •  قبولی در مصاحبه

مزایا:

  • اعطاء گواهینامه
  • عضویت در گروه  سلامت معنوی دفتر تبلیغات

زمان ثبت نام:

از تاریخ ۱۰/۸/۹۸ لغایت ۱۸/۸/۹۸  مراجعه نمایند.

نظرات

با سلام و عرض ادب اگر ممکن هست این دوره ها در استان های نزدیک قم مثل قزوین و کرج هم برگزار شود بسیار نیاز و ضروری هست. با سپاس فراوان از شما
ثبت نام
سلام ببخشید چه زمانی دوره برگذار می گردد