يكشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ /۲۸ صفر ۱۴۴۴

مسیر

مدیر گروه جهادی رشد :
حجت الاسلام خوئینی: بعد از تعطیل شدن دروس حوزوی، طلاب جهادی بیکار ننشستند و با انگیزه مضاعفی در حال خدمت رسانی به مردم و جامعه می باشند.

به گزارش خبرنگار بلاغ ، حجت الاسلام خوئینی مدیرگروه جهادی تبلیغی رشد در گفت و گویی از فعالیت های مقابله با ویروس کرونا، این گروه خبر داد و گفت؛ بعد از تعطیل شدن دروس حوزوی، طلاب جهادی بیکار ننشستند و با انگیزه مضاعفی در حال خدمت رسانی به مردم و جامعه می باشند.

وی افزود: در این راستا خدمات اجتماعی و فرهنگی با همت ۲۵۰ نفر از طلاب جهادی در حال انجام است که این خدمات تا کنون در سه بخش حمایت معیشتی، خدمات بهداشتی و بخش فرهنگی ساماندهی شده است که هر بخش آن توسط تعداد زیادی از طلاب جهادی مدیریت می شود.

مدیر گروه جهادی رشد بیان کرد: در بخش حمایت معیشتی به خانواده های نیازمند به ۱۳۵۰ خانوار بسته های کمک معیشتی و همچنین در بین افراد نیازمند ۱۰۰۰ پرس غذا و ۲۰۰۰ کیلو میوه توزیع شده است.

حجت الاسلام خوئینی گفت: در بخش خدمات بهداشتی حدود ۱۲۰۰۰ ماسک تولید و بین مردم توزیع شد و حدود ۴۰۰۰ هزار خودرو در سطح شهر توسط طلاب این گروه ضدعفونی گردید. همچنین در بحث آموزش اصول بهداشتی در مقابله با این ویروس به ۱۸۰۰ مغازه دار خوراکی فروش مباحث لازم آموزش داده شد.

وی در ادامه افزود: در بخش فرهنگی نیز طلاب جهادی در ایام نیمه شعبان ۱۸۰۰۰ برگه مسابقه را طراحی و میان نوجوانان توزیع و بعد از اتمام مسابقه جوایز را درب منازل برندگان این مسابقه تحویل دادند.

مدیر گروه جهادی رشد خاطر نشان کرد: این خدمات و کمک رسانی طلاب جهادی تا پایان ایام مقابله و شکست ویروس منحوس کرونا ادامه خواهد داشت.

ارتباط در ایتا