مدیر کل تبلیغ عمومی بیان کرد:

نقد دلسوزانه باعث تقویت و رشد برنامه های تبلیغی خواهد شد

تاریخ انتشار: 08:23 - 1399/07/05
حجت الاسلام یحیی کمال مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی قم در جلسه شورای هماهنگی گروه های تبلیغی استان کهکیلویه و بویراحمد گفت: از انتقادات و نقدها در جلسات شورای هماهنگی نگران نباشید، نقدهای دلسوزانه باعث رشد و تقویت برنامه های تبلیغی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین یحیی کمال مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم درجلسه شورای هماهنگی گروه های تبلیغی استان کهکیلویه و بویراحمد، از اهمیت برگزاری این جلسات خبرداد و به ارائه مطالبی درخصوص روند هرچه بهتر فعالیت گروه های تبلیغی پرداخت.

حجت الاسلام کمال به فلسفه تشکیل شورای هماهنگی گروه های تبلیغی اشاره کرد و گفت: انسجام بین گروه های تبلیغی در یک استان، هم افزایی و هم فکری در خصوص فعالیت های تبلیغی، ارتقای توانمندی مبلغان و افزایش ضریب نفوذ آنها در استان از جمله دلایل تشکیل شورای هماهنگی گروه های تبلیغی می باشد.

وی در ادامه افزود: گروه های تبلیغی یک استان با محوریت شورای هماهنگی می توانند یک تشکّل حدوداً 250 نفره را ایجاد کنند که این امر باعث قدرت گروه های تبلیغی و به تبع آن ایجاد کارهای بزرگ تبلیغی خواهد بود اما اگر گروه ها بصورت پراکنده و بدون برنامه واحد بخواهند فعالیت تبلیغی داشته باشند شاهد موفقیت های بزرگ و چشمگیر نخواهند بود.

مدیرکل تبلیغ عمومی بر انسجام هر چه بیشتر گروه های تبلیغی اشاره کرد و اظهار داشت: گروه های تبلیغی در یک استان اگر با هم متحد و هماهنگ باشند ارزش و منزلت گروه ها در استان بالا می رود و باعث همکاری بیشتر مسئولین ذی ربط استانی با گروه ها در خصوص فعالیت های فرهنگی و تبلیغی خواهد شد.

حجت الاسلام کمال، پیروی از آیین نامه های مربوط به شورای هماهنگی گروه های تبلیغی را امری مهم برشمرد و بیان داشت: گروه های تبلیغی باید خود را موظف به اجرای قوانین تصویب شده در آیین نامه کنند تا اختلافی بین اعضای گروه و همچنین گروه ها نسبت به یکدیگر رخ ندهد، البته آیین نامه های مذکور نیازمند تکمیل است که در اسرع وقت این تکمیل از سوی مسئولین ذی ربط انجام خواهد گرفت.

مدیرکل تبلیغ عمومی در پایان مطالب خود به انتقادات و نقدهای های بیان شده در جلسات شورای هماهنگی اشاره کرد و گفت: از نقدها و انتقادات صورت گرفته در جلسات شورای هماهنگی نگران نباشید، نقدهای دلسوزانه باعث رشد و تقویت برنامه های تبلیغی خواهد بود. در جلسات شورا باید نقدها و انتقادات نسبت به گروه های تبلیغی و اعضای آن صورت بگیرد تا از میان این انتقادات، یک برنامه عالی و کاربردی استخراج و بدان عمل شود.

گزارش تصویری

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.