پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ /۲۴ شوال ۱۴۴۳

مسیر

مدیر کل تبلیغ عمومی بیان کرد:
به همت اداره کل تبلیغی عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم جلسه هم اندیشی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی در زمینه اعزام برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بلاغ، جلسه هم اندیشی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی در زمینه اعزام به همت اداره کل تبلیغی عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در مرکز همایش های غدیر برگزار شد.

شایان ذکر است این جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین یحیی کمال مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و نمایندگان شعب دفتر تبلیغات اسلامی بصورت حضوری و ویدئوکنفرانس تشکیل گردید.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین کمال اظهار داشت: باید بر تبلیغ حضوری و چهره به چهره جدیت داشته باشیم و با توجه به تصویب شورای مدیران و سیاست تشویق مبلغان حضوری به بهره مندی از ظرفیت مجازی، فعالیت تبلیغ حضوری به همراه فعالیت در فضای مجازی حمایت مضاعف خواهد داشت و حکم مستقل فضای مجازی صرفا برای مبلغان توانمند فضای مجازی در مناطق قرمز می باشد که در اطلاعیه ارسال شده به مبلغان نیز کاملا تبیین شده است.

وی در ادامه افزود: برنامه ما برای بکارگیری مبلغان مطابق محرم گذشته با همکاری کامل سازمان تبلیغات و بر اساس وجود ظرفیت تبلیغ و اسکان مبلغ و با درخواست سازمان به نام مبلغ صورت خواهد گرفت.

مدیرکل تبلیغ عمومی بیان کرد: آمادگی استفاده ازظرفیت مبلغان متخصص و اساتید آموزشی جهت فعالیت در ماه مبارک رمضان فراهم می باشد و برای مبلغانی که ظرفیت سازی نمایند مشوق هایی در نظر گرفته خواهد شد.

گزارش تصویری

نظرات

این کار بهترین کار هست
ارتباط در ایتا