دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ /۴ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

رئیس اداره آموزش های مرکز آموزش های کاربردی خبر داد:
حجت الاسلام والمسلمین جواد خداپرست رئیس اداره آموزش مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار ما از حضور بیش از ۲۲ هزار نفر در سلسله نشست های معارف فاطمی سال ۱۴۰۰ که در تاریخ ۵ الی ۸ دی ماه برگزار شد، خبر داد.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین جواد خداپرست رئیس اداره آموزش مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار ما از حضور بیش از ۲۲ هزار نفر در سلسله نشست های معارف فاطمی سال ۱۴۰۰ که در تاریخ ۵ الی ۸ دی ماه برگزار شد، خبر داد.

وی اظهار داشت: با توجه به محدودیت های کرونایی و رعایت پروتکل های بهداشتی، سلسله نشست های فاطمی به صورت حضوری (تعداد ۳۰۰ نفر از مبلغان) و همزمان پخش زنده از طریق تلویزیون اینترنتی بلاغ، که بالغ بر۲۲ هزار نفر از مبلغین سراسر کشور در این نشست شرکت کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین خداپرست هدف از برگزاری این نشست های آموزشی را معرفی و تبیین معارف و سبک زندگی حضرت زهرا سلام الله علیها و همچنین گرامیداشت و یادبود دومین سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی دانست و بیان داشت: در این نشست ها علاوه دانش افزایی مبلغان و پرداختن به مباحث روز، مسابقه ای از محتوای نشست ها برگزار و به برگزیدگان جوایز نقدی اهدا می گردد.

وی با اشاره به عناوین این نشست اظهار داشت: این سلسله نشست ها با عناوینی چون فرزند آوری و تربیت فرزند، نقش های سه گانه "دختر، همسر و مادر" حضرت زهرا سلام الله علیها، سردار سلیمانی و روحانیت (ویژه برنامه سالگرد شهادت سردار سلیمانی) و اقتصاد و معیشت در سیره حضرت زهرا سلام الله علیها با حضور اساتید، حجج اسلام رفیعی، هادی، شیرازی و جباری ارائه گردید.

رئیس اداره آموزش از نشست های آفلاین در ایام فاطمیه خبرداد و افزود: درکنار نشست های حضوری و آنلاین، اداره آموزش نشست های آفلاین با موضوعاتی همچون سبک زندگی فاطمی، فاطمیه و هویت تشیع، فاطمیه و مهدویت، پاسخ به شبهات فاطمیه، آموزه های خطبه فدکیه، با حضور اساتید توانمند همچون آیت الله طبسی، آیت الله میرباقری، حجج اسلام دکتررفیعی، فرحزاد، میر شفیعی، ارائه گردید.همچنین نشست های مذکور از تلویزیون اینترنتی بلاغ پخش شد.

وی در آخر از تمامی واحد های معاونت فرهنگی تبلیغی و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی که در برگزاری این نشست ها همکاری کردند تقدیر و تشکر نمود.

ارتباط در ایتا