چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ /۲ ربيع الأول ۱۴۴۴

مسیر

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در مراسم نکوداشت مبلّغ جهادگر حجت الاسلام مرحوم مصطفی نصیری بیان کرد: حضور مبلغان جهادی در جامعه از نعمت های بزرگ الهی و از گوهرهای درخشان حوزه های علمیه به شمار می روند.

به گزارش خبرنگار بلاغ، مراسم نکوداشت مبلّغ جهادگر حجت الاسلام مرحوم مصطفی نصیری و همسر گرامی ایشان با حضور حجج اسلام احمد واعظی و سعید روستاآزاد رئیس و معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه‌علمیه قم و همچنین خانوداه مرحوم نصیری و مرحومه موسوی نژاد پیش از صبح امروز پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ در سالن شیخ طوسی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی ضمن ادای احترام به خانواده مبلغ جهادگرحجت الاسلام نصیری و همسر گرامی وی، بیان کرد: ابعاد شخصیتی متنوع مرحوم مصطفی نصیری همچون تبلیغ جهادی، راه اندازی هیآت مذهبی، توجه به محرومان و ... ثمره تربیت درست و مبتنی بر آیات و روایات است.

وی در ادامه با اشاره بر ضرورت تجربه نگاری از فعالیت های مبلغان جهادی اظهار داشت: عموم مبلغان جهادی بدون هرگونه چشم داشتی و در نهایت گمنامی مشغول به فعالیت می باشند لکن بر عهده مسئولین فرهنگی و تبلیغی می باشد که این نوع از فعالیت ها را تجربه نگاری و برای دیگر مبلغان، خصوصاً طلاب نسل جوان و عموم افراد جامعه بازگو نماید.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی مبلغان جهادی را گوهری درخشان برای حوزه های علمیه دانست و افزود: حضور مبلغان جهادی در جامعه از نعمت های بزرگ الهی بوده و گوهرهای درخشان حوزه های علمیه می باشند.

شایان ذکر است در پایان این نکوداشت، از خانواده آن جهادگر و همسر مکرمه اش تجلیل به عمل آمد.

ارتباط در ایتا