رفتن به محتوای اصلی
حجت‌الاسلام والمسلمین واعظی :

وحدت، رمز رهایی از فتنۀ فتنه‌گران

تاریخ انتشار:
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزۀ علمیۀ قم در همایش آسیب‌شناسیِ وحدت مسلمین در عسلویه گفت : با وحدت است که مسلمانان اسیر فتنۀ فتنه‌گران نخواهند شد.
حجت الاسلام احمد واعظی

به گزارش خبرنگار بلاغ،همایش «آسیب‌شناسیِ وحدت مسلمین» با حضور رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزۀ علمیۀ قم،حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر احمد واعظی روز یک‌شنبه 26 بهمن‌ماه در استان بوشهر برگزار گردید.

حجت‌الاسلام والمسلمین واعظی در این همایش،با تشریح فواید و ثمرات انقلاب اسلامی برای اسلام و مسلمین در جهت ایجاد وحدت بین ایشان گفت : انقلاب اسلامی موجب شد تا استکبار جهانی مضراتی را متحمل شود.

 وی گفت: شکل گیری قدرت اسلامی و قدرت معنایی در برابر ایدئولوژی غرب دو تهدید جمهوری اسلامی ایران برای دنیای استکبار است .

حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی یادآورشد: بدون شک دشمنی استکبار با جمهوری اسلامی ایران برسر فناوری هسته ای نیست بلکه آنها با اسلام ناب محمدی (ص) مشکل دارند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: استکبار در برابر دو تهدید نظام مقدس جمهوری اسلامی برای غرب ، پروژه تهدید ، تحریم ، فشار سیاسی – اقتصادی و اجتماعی و البته مهمتر از آن تفرقه افکنی را پیش رو گرفته است که خنثی کرددن توطئه دوم نیازمند بصیرت – همدلی و همگرایی است.

وی در ادامه افزود: در آسیب‌شناسیِ وحدت مسلمین باید  نگاه‌مان دقیق و وسیع باشد، و تنها در این صورت است که می‌توانیم کارگردانان پشت صحنۀ استکبار را شناسایی کنیم.

رییس دفتر تبلیغات اسلامی با تأکید بر برخورداری از بینش دقیق گفت: این بینش دقیق، عوامل فتنه و گسست جامعۀ متحد اسلامی را شناسایی و از فعالیت‌های آنان جلوگیری خواهد کرد.

وی اظهار کرد : با وحدت است که مسلمانان اسیر فتنۀ فتنه‌گران نخواهند شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.