با موضوع اعزام ماه مبارک رمضان 1445(ه.ق) برگزار شد؛

نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و تبلیغی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی

تاریخ انتشار:
نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و تبلیغی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی با موضوع اعزام ماه مبارک رمضان 1445(ه.ق) برگزار شد.
نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و تبلیغی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی

به گزارش خبرنگار بلاغ، در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان و با هدف ارتقای سطح خدمات به مبلغان اعزامی، نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و تبلیغی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سعید روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی در سالن جلسات مرکز همایش های غدیربرگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد در ابتدای مطالب خود ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به فعالیت های صورت گرفته در خصوص برنامه تبلیغی ماه مبارک رمضان پیش رو پرداخت و بیان کرد: از جمله اقدامات ارزشمندی که با همکاری اداره کل تبلیغ عمومی و مرکز آموزش های کاربردی صورت گرفته است «بسته آموزشی مجازی ویژه ماه مبارک رمضان» می باشد.

وی در ادامه افزود: این بسته آموزشی شامل 44 عنوان دوره و کارگاه با موضوعاتی همچون «معارف اسلامی»، «مهارت های بیان تفسیر و احکام»، «مشاوره و خانواده»، «کودک و نوجوان»، «فرق انحرافی»، «مبانی ولایت فقیه»، «مباحث اقتصاد مقاومتی»، «رسانه و فضای مجازی»، «فن خطابه، روش تدریس و کلاسداری»، «کارگاه تحولات فلسطین» و... به صورت مجازی برگزار می شود.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: انتشار فصلنامه تبلیغ (ره توشه) از دیگر موضوعات انجام شده جهت تامین محتوای کاربردی و متقن مبلغان در ماه مبارک رمضان بوده که توسط گروه تولید محتوا با عناوین «ره توشه اصلی»، «تبلیغ و خانواده»، «تبلیغ و تقریب» و «ره توشه پیوستی» تهیه و تنظیم شده است.

حجت الاسلام و المسلمین روستا آزاد در بخش دیگر از سخنان خود به موضوع نشست های پیش از اعزام ماه رمضان سالی جاری اشاره کرد و گفت: سلسله نشست های طلیعه رمضان ویژه مبلغان اعزامی از تاریخ 14 لغایت 17 اسفند ماه برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.