يكشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ /۲۹ ربيع الثاني ۱۴۴۳

مسیر

نسخه چاپ
حجت الاسلام والمسلمین روستا آزاد؛
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در تبلیغ فردی نوعا برنامه ریزی و استمرار نیست و این یک مزیت بارز برای تبلیغ گروهی است.
روستا آزاد

به گزارش خبرنگار بلاغ حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد, معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در جلسه شورای هماهنگی گروه های تبلیغی استان مازندران که پیش از ظهر امروز در سالن جلسات ساختمان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد, در خصوص حمایت ویژه دفتر تبلیغات اسلامی از تبلیغ گروهی گفت: دلیل حمایت و پشتیبانی دفتر تبلیغات از فعالیت ها و تبلیغ گروهی انسجام آن است چراکه اثر بخشی و نتیجه بهتری نسبت به فعالیت های فردی به ارمغان می آورد.

وی با اشاره به کاستی های موجود در تبلیغ فردی افزود: در تبلیغ فردی بر خلاف تبلیغ گروهی, نوعا برنامه ریزی و استمرار در کار وجود ندارد در حالی که این یک مزیت بارز برای تبلیغ گروهی به حساب می آید.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی طلاب ومبلغان را به همکاری, پشتیبانی و کمک به یکدیگر تشویق کرد و ادامه داد: کار گروهی از آموزه های قرآن کریم است و طبق آیه آخر سوره مبارکه آل عمران کار گروهی نیازمند به صبر و ارتباط می باشد.

حجت الاسلام روستا آزاد در پایان با اشاره به تلاش سرگروه ها در جهت ارتقاء بحث محتوایی وعلمی گروه های تبلیغی خاطر نشان کرد: بهترین راه مقابله با غرب اسلام ستیز, انسجام, همراهی و همکاری مبلغان دینی با یکدیگر است که مدیران گروه ها برای کیفیت بهتر کارهای گروهی باید از طلاب فاضل و فعال در جهت رشد و ارتقای بحث محتوایی و علمی گروه استفاده کنند.

ارتباط در ایتا