جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ /۱ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

طی حکمی از سوی معاون فرهنگی وتبلیغی دفترتبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین یحیی کمال به عنوان مدیر کل امور تبلیغی این معاونت منصوب شد.
حجت الاسلام والمسلمین یحیی کمال

به گزارش خبرنگار بلاغ،متن این حکم بدین شرح است: نظر به مراتب فضل،شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمندتان، جنابعالی  را به سمت «مدیر کل امور تبلیغی» معاونت فرهنگی و تبلیغی منصوب می نمایم. اهم وظایف جنابعالی به شرح ذیل می باشد:
۱.  اهتمام به جذب مبلغان کارآمد و بهینه سازی شبکه تبلیغی دفتر، تلاش جهت ارتقاء کیفی و توانمندسازی هر چه بیشتر مبلغان موجود از طریق تعریف دوره های پودمانی و کارگاهی، تلاش جهت جذب نخبگان ،خواهران مبلغه، و طلاب دارای تخصص و بکارگیری ایشان با هماهنگی سازمان محترم تبلیغات و سایر نهادهای هم سو، پیگیری مستمر تشکیل و ارتقاء کیفی و اثربخشی گروه های تبلیغی از اهم وظایف جنابعالی می باشد.
۲. با توجه به شکل گیری قطب های علمی و فرهنگی و با عنایت به این که بخش قابل توجهی از مصوبات قطب ها توسط این معاونت اجرا خواهد شد، لزوم ارتباط فعال با محتوای مصوبات قطب ها از سویی و ایجاد تعامل بین مبلغان و قطب ها از ضرورت های این دوره می باشد که امید است با پیگیری های هوشمندانه شما به نحو احسن محقق گردد.
۳. استفاده و بهره مندی از ظرفیت  کارشناسی مبلغان دغدغه مند و دارای انگیزه بالا در قالب اطاق فکر، کارگروه ها و کمیته های مشورتی به ویژه بهره گیری از تجارب ارزشمند برخی از مدیران گروه ها از عوامل توفیق در بهره وری و بهینه سازی شبکه تبلیغی است که اهتمام جدی بدان مبذول خواهید داشت .
۴. اتخاذ رویکرد کارشناس مناطق تبلیغی بجای مسئول اعزام صرف به مسئولان محترم اعزام و تدوین مطالبات در این خصوص و مد نظر قرار دادن نظرات کارشناس ایشان جهت انجام فعالیت ها در مناطق مختلف کشور قطعاً باعث رشد فعالیت ها بوده که انتظار می رود با این پشتوانه کارشناسی به اهداف بلندی دست یابید.
در پایان لازم می دانم از زحمات ماندگار و تلاش های صادقانه ی برادر ایثارگر و جانباز دفاع مقدس جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای سیدغلامعباس موسوی که به حکم وظیفه عهده دار امر خطیر اداره کل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی شده اند، کمال تقدیر و تشکر را داشته باشم. قطعاً این معاونت از تجارب ارزشمند ایشان هم چنان بهره مند خواهد بود.
امیدوارم با توکل بر خداوند متعال و استعانت از ذات مقدس حضرات معصومین: در انجام وظایف، همواره موفق و مؤید باشید.
 

نظرات

انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان مدیر کل تبریک عرض میکنیم ازخداوند متعال آرزوی سربلندی توفیق روزافزون خواستاریم.خانواده معصومی از همدان
نودیجه در استان گلستان شهرستان گرگان و سمت غرب گرگان واقع شده است
باسلام جناب حجه الاسلام کمال انتصاب شایسته حضرتعالی را خدمتتان تبریک عرض میکنم . امیدوارم موفق باشید. رنجبر - مدیر گروه اکسیر
سلام بنده گزارش تبلیغی خود را در سایت طلاب شهرستان تکاب آورده ام. اگر خواستید در این سایت درج کنید: http://payambar-azam.com/article.aspx?nid=3570
با سلام. خواهشا هر کی مدیر میشه به فکر مبلغان عزیز باشن. متاسفانه در سالهای گذشته و امسال ظلم زیادی به مبلغان شده و جالب اینکه مدیر قبلی کاملا این موارد رو احساس می کرد، اما هیچ اقدام عملی و نتیجه بخش برای ما مبلغ ها صورت نداد. بسیاری از مبلغان هم از این موضوع ناراضین. آیا مدیر قبلی حاضر میشد در سال گذشته...که برای استان سیستان در نظر گرفته بود، برای یک ماه رمضان به تبلیغ می رفت؟! همه ما واگذار کردیم به خدا. واقعا بسیاری از مبلغان در مضیقه هستن ... لطفا اگه این نظر رو صلاح نمیدونین که در سایت بره، به دست مدیر اجرایی تبلیغ برسونین
با سلام حا آقاي كمال از افتخارات روستاي نوديجه هست و بنده افتخار مي كنم كه هم روستاي مثل آقاي كمال دارم
سلام اخوی، فکر نمی فرمایی اینجور نظردهی باعث تشویش اذهان مبلغان شود!!!
با سلام و قبولی اعمال ماه مبارک رمضان: خداوند به همه ما توفیق خدمت به مردم را عنایت کند . با تشکر فراوان
ارتباط در ایتا