جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ /۱ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

حجت الاسلام و المسلمین یحیی کمال:
حجت الاسلام و المسلمین یحیی کمال گفت: یکی از مهمترین اهداف و برنامه های اداره کل امور تبلیغی حمایت، ساماندهی و تقویت گروه های تبلیغی به دلیل تاثیر گذاری این گروه ها در جامعه می باشد.
یحیی کمال

حجت الاسلام و المسلمین یحیی کمال مدیر کل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به برنامه های نوین اداره کل امور تبلیغی در بخش اعزام مبلغان گفت: یکی از مهمترین اهداف و برنامه های اداره کل امور تبلیغی حمایت، ساماندهی و تقویت گروه های تبلیغی به دلیل تاثیر گذاری این گروه ها در جامعه می باشد.
وی در خصوص ساماندهی و حمایت از مبلغان نخبه  یادآور شد: متاسفانه تا به الان نتوانستیم از ظرفیت مبلغان نخبه به درستی استفاده کنیم و باید همت مضاعفی را در جهت حمایت و ساماندهی این عزیزان داشته باشیم.
حجت الاسلام کمال در ادامه افزود: بخش اعزام های تخصصی در فضاهای آموزشی و تبلیغی توسط مبلغان متخصص، از طریق اداره امور نخبگان پیگیری می شود که باید از ظرفیت های موجود در این بخش استفاده کنیم.
مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از توانمند سازی و آموزش مبلغان طرح هجرت خبرداد و گفت: توانمند سازی و آموزش مبلغان طرح هجرت که به تازگی از سوی معاونت تبلیغ حوزه علمیه تحت حمایت دفتر تبلیغات اسلامی قرار گرفته اند، از برنامه های این اداره کل می باشد تا شناخت بیشتری نسبت به این مبلغان بزرگوار جهت شناسایی و اعزام داشته باشیم.
یحیی کمال در پایان اظهار داشت: اداره امور تبلیغی به جهت بررسی ظرفیت شهرها و روستاهای کشور و شناخت مناطق مختلف، اقدام به اعزام کارشناسان خود کرده است تا با شناخت بیشتر مناطق مختلف جهت اعزام کارشناسانه مبلغان اقدام نماید.

ارتباط در ایتا