جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ /۱ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

حجت الاسلام والمسلمین واعظی:
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی یکی از برنامه های مهم دفتر را بهره گیری از ظرفیت های نخبگان تبلیغ در آزمون و سطح بندی مبلغان بیان کرد.
واعظی

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در نشست نخبگان تبلیغی با آیت الله العظمی وحید خراسانی، که به همت اداره امور نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، ضمن تشکر وقدردانی از معظم له درخصوص برگزاری این نشست و همچنین خیرمقدم به نخبگان تبلیغی گفت: نخبگان تبلیغی علاوه بر وظیفه تبلیغی مشغول به تدریس در سطوح عالی حوزه و دانشگاه مشغول هستند و صاحب تالیفات متعدد می باشند.
وی با اشاره به اعزام مبلغان در ماه رمضان و محرم افزود: در ماه مبارک رمضان حدود ۹ هزار مبلغ به سراسر کشور اعزام شدند و در ماه محرم امسال نیز حدود ۸ هزار و پانصد مبلغ اعزام می شوند.
حجت الاسلام والمسلمین واعظی در ادامه خاطرنشان کرد: استفاده از نخبگان تبلیغی در آزمون ها ومصاحبه هایی که از مبلغان انجام می گیرد و همچنین برگزاری دوره های انتقال تجارب تبلیغی کمک قابل توجهی به امر تبلیغ در محور های مختلف داشته است.
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اعزام مبلغان به مناطق مشترک گفت: در اعزام به مناطق مشتر ارتقا و پیشرفت داشتیم تا مردم این مناطق ولو در اقلیت هم باشند بی بهره از تبلیغ و روحانی نباشند.
وی در این زمینه ادامه داد: بحث اعزام به مناطقی که جریان ها، عقاید و گروه های انحرافی وجود دارد نیز از موارد مورد اهتمام دفتر تبلیغات اسلامی است.
حجت الاسلام والمسلمین واعظی در پایان از انتشار و احیای تمامی آثار شهید اول و ثانی خبرداد و یک دوره کامل آن را به آیت الله العظمی وحید خراسانی اهدا نمود.

ارتباط در ایتا