آیت‌ الله موسوی جزایری:

مبلغان نسل جدید انقلاب را دریابند

تاریخ انتشار: 19:55 - 1394/07/22
آیت‌ الله موسوی جزایری تصریح کرد: با صراحت به شما طلاب اعلام می‌ کنم که مراقب فرزندان مردم باشید؛ چرا که دشمن سرمایه‌گذاری وحشتناکی را بر روی مدارس ابتدایی و دبیرستان انجام داده و با قدرت در تلاش برای نابودی افکار فرزندان این مرز و بوم است.
آیت‌ الله موسوی جزایری

به گزارش بلاغ به نقل از حوزه، آیت‌ الله سید محمدعلی موسوی جزایری، نماینده ولی‌ فقیه در خوزستان، در مراسم افتتاحیه طرح معراج سال 94 خطاب به مبلغین حاضر در مراسم، اظهار داشت: ارشاد و هدایت مردم، وظیفه‌ ای است که امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آن را به شما روحانیون سپرده و باید به‌ خوبی از عهده آن بیرون آیید.
وی در ادامه گفت: اگر می‌ خواهید جامعه به‌ سوی فساد و اضمحلال کشیده نشود، باید به آن عهدی که در ابتدای دوران طلبگی خویش با امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) بستید، پایبند و متعهد باشید.
نماینده ولی‌ فقیه در خوزستان، با تأکید بر این‌ که تبلیغ و تبیین دین مبین اسلام، وظیفه‌ ای است که از پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله و سلم) برای ما بجا مانده است، تصریح کرد: ما در این راه آمده‌ ایم برای اینکه چراغ دین و چلچراغ نورافشان اسلام ناب محمدی و این مشعل فروزان علوی را حمل و به دیگران منتقل کنیم.
آیت‌ الله موسوی جزایری، با اشاره به هجمه‌ های گسترده فرهنگی و ضرورت مقابله با آن، گفت: اگر روحانیت به‌ جای تبلیغ دین، صرفاً گوشه‌ نشینی را انتخاب و به تحصیل اکتفا کند، قطعاً اگر جوانی از راه دین و اسلام جدا شد، فردای قیامت گناه‌ کار و مقصر شناخته خواهد شد.
امام‌ جمعه اهواز، خطاب به طلاب طرح معراج، گفت: با صراحت به شما اعلام می‌ کنم که مراقب فرزندان مردم باشید؛ چرا که دشمن سرمایه‌ گذاری وحشتناکی را بر روی مدارس ابتدایی و دبیرستان انجام داده و با قدرت در تلاش برای نابودی افکار فرزندان این مرز و بوم است.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، در پایان سخنان خود، اظهار داشت: اگر شما طلاب دست‌ به‌ کار نشوید، معلوم نخواهد بود، چه بلایی بر سر فرزندان نسل چهارم و پنجم کشور خواهد آمد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.