دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ /۴ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

آيت الله العظمي وحيد خراساني:
حضرت آيت الله وحيد خراساني زيارت امام حسين (ع) را داراي ثواب بسيار زياد دانستند و تصريح كردند: خدمت به زائران سيدالشهداء بركات و ثواب غير قابل وصفي دارد.
آیت الله العظمی وحید خراسانی

به گزارش بلاغ، به نقل از خبرگزاری حوزه،حضرت آيت الله العظمي وحيد خراساني امروز  در ديدار سردار حسين ذوالفقاري معاون امنيتي و انتظامي وزير كشور، طي سخناني با بيان اينكه خداوند را بايستي شاكر باشيم كه فرصت زيارت مرقد سيدالشهداء(ع) را نصيب مردم كرده است اظهار داشتند: قضيه قيام و شهادت امام حسين (ع) فوق تصور و فهم است.
ايشان با اشاره به احاديث صحيح السند از امام معصوم افزودند: هيچ ملك مقرب و پيامبر مرسلي نيست مگر اينكه آرزو دارند خداوند زيارت حضرت اباعبدالله(ع) را نصيبشان كند.
معظم له زيارت امام حسين (ع) را داراي ثواب بسيار زياد دانستند و تصريح كردند: خدمت به زائران سيدالشهداء بركات و ثواب غير قابل وصفي دارد.
حضرت آيت الله وحيد خراساني با اشاره به روايتي از امام معصوم افزود: هر قدمي كه براي زيارت امام حسين (ع) برداشته شود ثواب حج را دارد.
سردار حسين ذوالفقاري معاون امنيتي و انتظامي وزير كشور نيز در اين ديدار با اشاره به استقبال پرشور مردمي نسبت به زيارت اباعبدالله (ع)، گزارشي از فعاليت هاي انجام شده در زمينه ي صدور ويزا، تغذيه و اسكان، حمل و نقل و مسائل امنيتي ارائه نمود.

ارتباط در ایتا