رفتن به محتوای اصلی
مشاور عالی شبکه جهانی ولایت:

لزوم مدیریت یکپارچه در مقابله با جریان های افراطی

تاریخ انتشار:
حجت الاسلام محمد کیانی گفت: موسسات و مجموعه های فعال در زمینه نقد وهابیت باید با توانایی های یکدیگر آشنا شده و با هم همکاری داشته باشند تا به نتیجه بهتری دست پیدا کنند.
حجت الاسلام محمد کیانی

حجت الاسلام محمد کیانی مشاور عالی شبکه جهانی ولایت در گفتگو با مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، ضمن بیان اهمیت فعالیت و برگزاری نمایشگاه های مختلف در زمینه نقد جریان های تکفیری و وهابیت گفت: بهترین و مهم ترین حسن برگزاری نمایشگاه در زمینه نقد جریان های افراطی این است که موسسات و مجموعه هایی که در این زمینه کارهای پژوهشی و تبلیغی انجام داده اند در یک مکان جمع شده و کار نمایشگاهی کرده اند.

هم افزایی فعالان در عرصه نقد وهابیت
کیانی افزود: لازم است که موسسات و مچموعه هایی که در زمینه نقد جریان های تکفیری و وهابیت مشغول فعالیت هستند اعم از کارهای پژوهشی، تبلیغی و غیره با توانایی های یکدیگر آشنا بشوند تا بتوانند در کنار همدیگر و با همکاری محصولات بهتری را تولید کرده و نتیجه بهتری بگیرند.

لزوم مدیریت یکپارچه
مشاور عالی شبکه جهانی ولایت گفت: ایجاد مرکزی برای هم افزایی موسسات فعال در این زمینه و هدف گذاری فعالیت آن ها ضروری است و مجموعه ای مثل دفتر تبلیغات که قطب تعمیق ایمان و باورهای دینی است، می تواند در این زمینه اثر بخش باشد تا با حذف موازی کاری، شاهد فعالیتی نو و جدید در این عرصه باشیم.

بهره گیری از ظرفیت های گوناگون
حجت الاسلام کیانی در پایان افزود: مردم باید از فعالیت های مراکز حوزوی در زمینه نقد جریان های تکفیری و وهابیت آگاه شوند تا بدانند علاوه بر شعار، فعالیت علمی و عملی هم در این عرصه در حال انجام است؛ باید در زمینه نقد وهابیت از ظرفیت دانشگاه ها و مردم عادی هم به وسیله های کرسی های آزاد اندیشی و دیگر شیوه ها استفاده شود تا از نظرات اقشار مختلف جامعه در این زمینه آگاه شده و از این انتقادات بهره کافی و لازم را ببریم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.