شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ /۲۵ جمادى الآخر ۱۴۴۳

مسیر

حجت الاسلام و المسلمین یحیی کمال؛
حجت الاسلام و المسلمین یحیی کمال مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به ضرورت تبلیغ تخصصی، آموزش مبلغان در این زمینه را ضروری برشمرد و از برگزاری دوره آموزشی تربیت مربی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد خبر داد.
یحیی کمال

حجت الاسلام و المسلمین یحیی کمال مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در مصاحبه با خبرنگار بلاغ از برگزاری دوره آموزش تربیت مربی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد برای مبلغان خبر داد.
حجت الاسلام یحیی کمال با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: از آنجایی که در چند سال اخیر رویکرد دفتر تبلیغات به سمت تخصصی شدن تبلیغ دینی بوده است؛ نسبت به شناسایی مبلغان تخصصی و تشکیل گروه‌های تخصصی توجه ویژه ای داشتیم. در همین زمینه جهت ورود مبلغان در بخش‌ها و مراکز تخصصی جامعه، با نهادهای مربوطه تفاهم نامه‌هایی امضا شد تا مبلغان مجوز لازم جهت ورود به مراکزی همچون زندان ها، کمپ های ترک اعتیاد و … را داشته باشند.
وی افزود: طبق تفاهم نامه‌ ای که بین دفتر تبلیغات اسلامی و ستاد مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور منعقد گردید، آموزش مبلغان به عنوان یکی از بنده های این تفاهم نامه قید شده است و در همین رابطه با شناسایی ۲۰۰ مبلغ تخصصی، دوره آموزشی تربیت مربی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد در دهکده وسف برگزار می‌شود.
مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: این دوره آموزشی در تاریخ های ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری در قالب کلاس‌های آموزشی توسط کارشناس های مربوط به موضوع برگزار می‌شود و در کنار آن مبلغان از نشست های انتقال تجارب و جلسات پرسش و پاسخ بهره مند می گردند.

ارتباط در ایتا