جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ /۱ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات برگزار و حجت الاسلام و المسلمین موسی الرضا تیموری به عنوان رئیس جدید این اداره منصوب شد.
معارفه حجت الاسلام تیموری

به گزارش خبرنگار بلاغ، جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره اعزام مبلغان با حضور معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر گفت: همانطور که به پیروزی رسیدن و تداوم انقلاب اسلامی افتخار آفرین است، مسئولیت آفرین نیز می باشد بنابراین روز به روز باید تلاش های خود را در جهت خدمت به مردم و انقلاب افزایش دهیم.
همچنین حجت الاسلام و المسلمین یحیی کمال رئیس کل اداره امور تبلیغی در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن ایام پیروزی انقلاب اسلامی به گسترش روزافزون انقلاب اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: الآن ما در عصری زندگی می کنیم که الحمدلله انقلاب اسلامی طلوع نموده و روز به روز در حال گسترش می باشد و البته همانطور که انقلاب اسلامی گسترش می یابد آسیب ها، سنگ اندازی ها و دشمنی ها نیز گسترده تر می گردد بنابراین باید تلاش نماییم آسیب ها را شناسایی کرده و در جهت رفع آنها حرکت نماییم.
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین موسی الرضا تیموری به عنوان رئیس جدید اداره اعزام مبلغان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منصوب و از زحمات سرپرست قبلی این اداره حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم احمد نژاد کریمی تقدیر شد.

گزارش تصویری

ارتباط در ایتا