آیت الله العظمی نوری همدانی؛

مردم باحضور حماسی خود در انتخابات پشتیبان نظام باشند

تاریخ انتشار: 10:25 - 1396/01/27
حضرت آیت الله نوری همدانی، برحضور حماسی مردم در روز انتخابات تاکید کردند و گفتند: مردم با حضور خود در انتخابات، سرنوشت کشور و نظام را با دست خود رقم بزنند.
آیت الله نوری همدانی

به گزارش بلاغ به نقل از حوزه نیوز، حضرت آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از پرسنل نیروی انتظامی، برحضور حماسی مردم در ۲۹ اردیبهشت تاکید کردند و گفتند: مردم با حضور خود در روز انتخابات سرنوشت کشور و نظام را با دست خود رقم بزنند.

ایشان با بیان اینکه حضور حماسی مسئله مهم در کشور و در شرایط کنونی تکلیف است و امام راحل بر حضور حماسی در انتخابات تاکید داشتند اظهار کردند: مردم با حضور به موقع خود در صحنه، پشتیبان نظام و انقلاب باشند.

 معظم له  در ادامه  با بیان اینکه شکر نعمت مسئله ای است که قرآن بر آن تاکید فراوانی دارد و شکرنعمت ها را هم برهمه انسانها لازم وضروری می داند افزودند: برای قدردانی از نعمت ها لازم است اصولی را رعایت کرد، شکرگزاری، قدردانی و عمل به دستورات الهی مهمترین این امور است.

حضرت آیت الله نوری همدانی بابیان اینکه ولایت و انقلاب، مهمترین نعمت الهی است بر حفظ و نگهداری این نعمت ها تاکید کردند و آن را  در شرائط کنونی ضروری دانستند. ولی خدای متعال نعمت ولایت و ولایت فقیه را به مردم هدیه کرد و جامعه اسلامی در پرتو این دو عنصر ارزشمند به عزت و سربلندی رسید.

 این مرجع تقلید گفتند: امام راحل با حرکت انقلابی و مجاهدت خود و حمایت و پشتوانه مردمی توانستند، استبداد و ظلم را شکست دهند و از کشور بیرون کنند و کاری کردند تا چهره زشت آمریکا و حامیان آنها برای  مردم و جامعه اسلامی مشخص و قلب ها بیدار شود.

حضرت آیت الله نوری همدانی اظهار داشتند: در زمان حکومت  شاهنشاهی مردم ایران ذلیل و خوار بودند؛ اما با طلوع انقلاب و رکن رکین ولایت و تکیه مردم به این عنصر ذلت از کشور رفت و عزت برگشت و مردم در پرتو انقلاب و مجاهدت به قدرت و کمال رسیده اند.

معظم له عنوان کردند: انقلاب ارکانی مانند اسلام، مردم و ولایت فقیه دارد، هر کدام از این موارد بسیار پرمعنا است و لازم است برای تقویت این ارکان تلاش کرد.

این مرجع تقلید در ادامه  بر اجرای واجب فراموش شده امر به معروف ونهی از منکر در جامعه تاکید کردند و ابراز داشتند: اگر پایبند به قانون الهی باشیم، هرگز جامعه درمشکل قرارنخواهد گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.