رفتن به محتوای اصلی
رییس اداره آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی:

دوره آموزشی مهارت های زندگی ویژه مبلغان استان های قم، تهران،البرز،خوزستان و کرمانشاه برگزار خواهد شد

تاریخ انتشار:
در این دوره 4 موضوع و عنوان مطرح می شود که شامل بحث هم دلی و حل تعارض، مهارت خشم، مدیریت استرس و مهارت ارتباط موثر خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین حسین حقیقت رییس اداره آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار بلاغ از برگزاری دوره آموزش مهارت های زندگی با هدف ارتقا سطح علمی و بینشی مبلغان 4 استان قم، تهران،البرز،خوزستان و کرمانشاه  در تاریخ 9 الی 13 اردیبهشت ماه سال جاری در محل سالن همایش های غدیر خبر داد.
وی عنوان کرد: با توجه به در نظر گرفتن بعضی مسائل و هنجارهای اجتماعی تصمیم بر این شد تا دوره ای با موضوع مهارت های زندگی برای مبلغین اعزامی ماه مبارک رمضان به چهار استان مشخص شده برگزار شود.
رییس اداره اموزش کاربردی با اشاره به عناوین مباحث این دوره افزود: در این دوره 4 موضوع و عنوان مطرح می شود که شامل بحث هم دلی و حل تعارض، مهارت خشم، مدیریت استرس و مهارت ارتباط موثر خواهد بود.
وی گفت: با توجه به وجود مسائلی همچون تربیت فرزند و معضلاتی همچون طلاق و هنجارهای اجتماعی، اساتید در طول دوره راهکارهای دینی را در اختیار مبلغان قرار می دهند و مبلغان میتوانند در تبلیغ ماه مبارک رمضان از آن استفاده کنند.
حجت الاسلام حقیقت در پایان افزود: مبلغان بومی و غیر بومی که به 4 استان تهران،البرز،خوزستان و کرمانشاه اعزام می شوند میتوانند جهت شرکت در این دوره از طریق پایگاه اطلاع رسانی بلاغ ثبت نام بعمل آورند.
جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌ها

عباس علی بابایی 11:11 - 1396/02/03

باسلام،اگر این دوره برای کلیه طلاب که دارای پرونده تبلیغی هستند،باشد دیگران هم استفاده می کردند.

خانم کرمی 09:23 - 1396/02/04

با سلام در مورد دوره بیشتر توضیح دهید.مکان دوره .شیوه حضورو....منی از کرمانشاه بخام بیام محل اسکان ووسایل رفاهی و غیره به چه صورت است ایا تماما شخصی میباشد یا....

خانم کرمی 09:32 - 1396/02/04

باعرض سلام لطفا درمورد جزییات دوره بیشتر توضیح دهیدمکان دوره چگونگی حضور در دوره و... یا اینکه شماره تلفنی برای پاسخگویی قرار دهید.درثانی این دوره با ذکر این موضاعات خوب به نظر میاد اما امکان حضور همه طلاب نیست در هر شهرستان حداقل 50مبلغ برای ماه مبارک باید اعزام شوند همه اینا به این مطالب نیاز دارن.که امکان حضور نیست.جوری برنامه ریزی کنید که امکان حضور افراد بیشتری باشه.. جزییات دوره فراموش نشه لطفا

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.