يكشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ /۱۶ محرم ۱۴۴۴

مسیر

به همت اداره کل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛
ظرفیت مبلغان نخبه یکی از ظرفیت های عظیم در عرصه مبارزه با آسیب های اجتماعی و معضلات فرهنگی است.و یکی از برنامه های دفتر تبلیغات اسلامی گسترش این گونه مبلغان و اعزام نخبگان فاضل و مطرح کشوری است.

به گزارش خبرنگار بلاغ، نشست تخصصی مبلغان نخبه با موضوع اولویت های تبلیغی و مسائل روز با حضور حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و با هدف دانش افزایی مبلغان قبل از اعزام ماه مبارک رمضان در سالن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد.
در این نشست مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی ضمن بیان سیاست های دفتر تبلیغات در آستانه ایام تبلیغی اظهار داشت: سیاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم آن است که قبل از اعزام مبلغان نخبه در مناسبت های بزرگ تبلیغی مثل ماه مبارک رمضان وماه محرم با حضور نخبگان تبلیغی، کارشناسان وصاحب نظران حوزه تبلیغ نشست های تخصصی برگزار کند .که طی چند سال اخیر چندین نشست با موضوعات مختلف تبلیغی برگزار گردیده و در این نشست ها مسائل مختلف حوزه تبلیغ مورد بحث وبررسی قرار می گیرد.
حجت الاسلام یحیی کمال افزود: تأکید ما بر این است که مبلغان در ماه مبارک رمضان به مباحثی همچون شعار سال ۹۶ که اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال هست. و همچنین موضوعاتی نظیر تبیین مبانی ولایت فقیه،استکبار ستیزی و وحدت اسلامی را در دستور کار خود قرار دهند.
وی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در عرصه فعالیت های تبلیغی توجه ویژه ای به حضور مبلغان نخبه در اعزام های مستمر دارد.
مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی به ظرفیت های مبلغان نخبه اشاره و ابراز کرد: ظرفیت مبلغان نخبه یکی از ظرفیت های عظیم در عرصه مبارزه با آسیب های اجتماعی و معضلات فرهنگی است.و یکی از برنامه های دفتر تبلیغات اسلامی گسترش این گونه مبلغان و اعزام نخبگان فاضل و مطرح کشوری است.
گفتنی است این نشست با حضور گسترده نخبگان تبلیغی و با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین دکتر رفیعی ،صالحی خوانساری و یزدی معاون محترم پیشگیری دادگستری استان قم برگزار گردید.همچنین در پایان، کارشناسان حاضر در این نشست به سوالات حاضران در جلسه پاسخ گفتند.

گزارش تصویری

نظرات

اگر موسسه به مبلغان بشتر رسیدگی کند وبه نیاز آنها توجه کنند مبلغان در امور تبلیغ موفقتر خواند بود
اگر موسسه به مبلغان بشتر رسیدگی کند وبه نیاز آنها توجه کنند مبلغان در امور تبلیغ موفقتر خواند بود
ارتباط در ایتا