دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ /۲۹ صفر ۱۴۴۴

مسیر

ره توشه راهیان نور محرم الحرام ۱۳۹۶هـ.ش

ره توشه راهیان نور محرم الحرام 1396هـ.ش

نظرات

به صورت نرم افزاری خوب است تشکر
مگه امسال نسخه اندروید تولید نشده؟؟؟؟
سلام در نرم افزار کتابخوان پژوهان (اندروید) عرضه شده . و احتمالا بصورت تک نسخه اندروید هم خواهد آمد.
با سلام نسخه اندروید علاوه بر پژوهان به صورت تک نسخه از همین صفحه قابل دانلود است.
مگه امسال نسخه اندروید تولید نشده؟؟؟؟
با سلام نسخه اندروید را می توانید از همین صفحه دانلود کنید.
سلام اجرکم عندالله
با سلام از محبت شما سپاسگزاریم
این تولید به صورت نرم افزار کاربسیارعالی است خدا به شما اجرخیردهد،اینطوری همه مبلغان می توننداستفاده کنند وگرنه به طلبه های خارجی که نمی دهند تا ازمحتوای جمع وجور ره توشه استفاده نمایند. پیشنهاد: اگربشه و امکان داشته باشه تمام این سالهایی که ره توشه چاپ شده به صورت نرم افزاری تولید ودراختیارعموم قرارگیرد بسیار عالی خواهدشد برایی که مقالات بسیار جالب وقابل استفاده دارد وبنده خودم خیلی استفاده کرده ام.
با سلام تمامی ره توشه های منتشر شده از سال ۷۵ تا سال ۹۵ در قالب نرم افزار ارایه شده است، مبلغان محترم می توانند با مراجعه به گروه تامین منابع فرهنگی و تبلیغی آن را دریافت نمایند
باسلام خدمت مسئولان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه استان قم عرض خسته نباشید دارم و از انتخاب موضوعات به روز در ره توشه محرم الحرام ۱۴۳۹ کمال تشکر و قدردانی را دارم .
باسلام حیف این همه هزینه خیلی ضعیفه مطالب ای کاش ازموسسه های که کارخطابه انجام میدن کمک میگرفتند هرسال ضعیف ترازپارسال
با سلام دوست عزیز به طور مشخص بفرمایید کدام مقاله و کدام قسمت ضعیف است دلایل ضعف را بیان کنید و اینکه چطور به این نتیجه رسیدید که هر سال ضعیف تر از سال قبل است؟ لطفا با پرهیز از کلی گویی، مطالب خود را با دلیل و مستند مطرح کنید. از انتقادات و پیشنهادات مبلغان گرامی استقبال می کنیم.
عالیه عالیه، خدا قوت
ابا سلام ز محبت شما سپاسگزاریم
با سلام بسیار عالی بود و با تشکر از همه عزیزانی که زحمت تشکیل این مجموعه را کشیده اند. پیشنهادی داشتم مبنی بر اینکه فقط این کتابهای مخصص تبلیغی را محدود به محرم و ماه رمضان نکنید و این برنامه برای ماههای دیگر سال بطور مداوم باشد خیلی بهتر و کاملتر خواهد شد. یاعلی مدد
ارتباط در ایتا