چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ /۵ صفر ۱۴۴۲

مسیر

به همت گروه تأمین منابع معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛
کتاب سبک زندگی خانواده، مجموعه ای ارزشمند از آموزه‌های ناب قرآنی است که هر یک ترسیم گر بخشی از سبک زندگی اسلامی و قرآنی است و در واقع، گامی است خجسته برای ترویج معارف بلند این کتاب آسمانی و کاربردی نمودن آن در عرصه ای گوناگون اجتماع، به آن نیازمند است.
کتاب سبک زندگی خانواده از دیدگاه قرآن کریم

به گزارش بلاغ، کتاب سبک زندگی خانواده از دیدگاه قرآن  از سوی گروه تامین منابع معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.
در مقدمه این کتاب آمده است: آن چه در این نوشتار به دنبال آن هستیم، تبیین سبک زندگی خانواده قرآنی است. در این سبک زندگی، سعادت دنیا و آخرت انسان به طور توأم تأمین می شود. رهبر معظم انقلاب، آیت الله خامنه ای -مد ظله العالی- می فرمایند: زندگی اسلامی -ایرانی، یعنی آن چه که در آن، هم سعادت دنیاست و هم سعادت عقبی، هم رفاه مادی است هم تعالی معنوی، همه چیز در زندگی اسلامی و حیات طیبه اسلامی، جمع است.
اثر حاضر شامل هفده فصل با عناوین آثار و برکات ازدواج، علل کاهش ازدواج، نقش ازدواج در ایمن سازی جامعه، وظایف متقابل زن و شوهر، مدیریت خانواده، خانواده تقوا مدار، شادی و نشاط در خانواده، ارتباط کلامی، مشورت در خانواده، رازداری، غیرت ورزی در خانواده، ویژگی های زنان موفق در قرآن، رفتارشناسی زوجین با خویشاوندان، حقوق فرزند بر والدین، نقش والدین بر تربیت فرزندان، احسان به والدین و عوامل و زمینه های طلاق می باشد.
کتاب سبک زندگی خانواده از دیدگاه قرآن، توسط حجج اسلام والمسلمین حسین سیف اللهی و علیرضا انصاری تألیف شده و در ۲۴۸ صفحه در شمارگان ۵۰۰ نسخه از سوی انتشارات بوستان کتاب عرضه می ­گردد.
برای تهیه و خرید کتاب عبادت در آیینه اعتدال به شماره اتاق ۳۰۴ معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی مراجعه شود.

نظرات

سلام وتشکر کاش تطبیقی با زندگی بهترین خانواده عالم حضرت مولی امیر المومنین وحضرت زهرا بصورت کاربردی ومستدل میگردید .سپاسگزارم .
سلام علیکم ببخشید امکان فرستادن کتاب نیست؟
از زحماتتون سپاسگزار .اگر فایل های متعددی بگذارند ممنونم.