شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ /۷ شوال ۱۴۴۱

مسیر

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛
حجت الاسلام والمسلمین روستا آزاد: با توجه به عدم اعزام مبلغ از قم به دیگر نقاط کشور جهت تبلیغ معارف دینی ، طرح هایی جایگزین تبلیغ حضوری، توسط دفتر تبلغات اسلامی حوزه علمیه قم ایجاد شده و در حال اجرا است.

به گزارش خبرنگار بلاغ، به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نشست مجازی توجیهی ویژه مبلغان ماه مبارک رمضان با برگزار شد.

در ابتدای این نشست مجازی حجت الاسلام والمسلمین روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی ضمن خوش آمدگویی به مبلغین در این عرصه، مطالب مهمی را در خصوص ضرورت تبلیغ مجازی در ایام شیوع ویروس کرونا بیان داشت.

وی با اشاره به عدم اعزام مبلغ از قم به دیگر نقاط کشور جهت تبلیغ معارف دینی اظهار داشت: توسط دفتر تبلغات اسلامی حوزه علمیه قم طرح هایی جایگزین تبلیغ حضوری ایجاد و در حال اجرا است که از جمله این طرح ها؛ توسعه پاسخگویی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، در زمینه بالا بردن تعداد کارشناسان پاسخگو و همچنین بالا رفتن زمان پاسخگویی کارشناسان است.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با بیان دومین طرح جایگزین تبلیغ حضوری افزود: از جمله طرح ها ،برگزاری مسابقات  کتابخوانی برای کلیه مبلغان و خانواده های آنان و همچنین طراحی مسابقات برای عموم مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین روستا آزاد در ادامه افزود: سومین طرح جایگزین تبلیغ حضوری،  تبلیغ در فضای مجازی می باشد، همانطور که دشمن در این فضا بصورت کامل در حال کارکردن و تبلیغ است ما نیز می توانیم از این فرصت استفاده کرده و معارف دینی خود را از طرق مختلف مجازی به مخاطبان خود برسانیم.

نظرات

سلام بسیارخوب وعالی است اللهم ارزقناتوفیق الطاعه
عالیست