رفتن به محتوای اصلی
به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛

ره توشه ماه محرم 99 منتشر شد

تاریخ انتشار:
به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛ ره توشه ماه محرم 99 منتشر شد.
ره توشه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛ ره توشه ماه محرم 99 منتشر شد.

ره توشه از سال ۱۳۷۴ به عنوان یک متنی که نیازهای مبلغین در مناسبت های تبلیغی را تامین بکند منتشر شد و برای مبلغان نیز یک اثر آشنا و پرکاربرد می باشد که  گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با تولید این ره توشه ها در کشور به عنوان محور تولید محتوای تبلیغی شناخته شده است.

مبلغان گرامی می توانند در سامانه ره توشه به آدرس rahtoosheh.dte.ir یا در سایت بلاغ به آدرس  balagh.ir/tm به متن ره توشه های منتشر شده در سال های گذشته و نیز ره توشه محرم 99 دسترسی پیدا کنند.

شایان ذکر است مبلغان اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی علاوه بر دریافت فایل ره توشه محرم، با مراجعه حضوری به نمازخانه معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، در ساعات اداری از تاریخ 20 مرداد تا 27 مرداد، نسخه چاپ شده را نیز دریافت نمایند. مبلغان سایر ارگان ها می توانند از فایل pdf و اندروید ره توشه استفاده نمایند.

گفتنی است به منظور تامین نیاز محتوایی مبلغان در محرم سال جاری، دو جلد ره توشه در قالب ره توشه عمومی و ویژه نامه خانواده منتشر شده است.

قابل بیان است در ره توشه اصلی محرم به موضوعات مورد نیاز و کاربردی همچون؛ رعایت حق الناس با محوریت کرونا، تحلیل قرآنی از گونه های انتخاب در کربلا، پیامدهای فرهنگی و معنوی کرونا، نقش امام حسین (ع) در جهل زدایی از جامعه، عزاداری و عقلانیت، زیبایی های کربلا، شیوه های مواجهه با حوادث و بلایا در سخن و سیره امام سجاد(ع)  و نگاهی به سازوکارهای تحقق جهش تولید و ... پرداخته شده است.

همچنین در ویژه نامه خانواده نیز مطالبی مانند: ویژگی های خانواده عاشورایی، پیامدهای اعتیاد اینترنتی، آسیب شناسی رفتارهای متضاد والدین در تربیت فرزندان، بازخوانی رابطه کاهش نرخ فرزندآوری با افزایش نرخ طلاق در ایران و ... مورد بحث قرار گرفته است.

 

 

دیدگاه‌ها

کریم ادینه 10:40 - 1399/05/23

بعضی از مطالب ره توشه واقعا قابل استفاده است

خانم صالحی 12:32 - 1399/05/23

چطوری میتونم ره توشه محرم ۹۹ کتابش رو تهیه کنم ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.