يكشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ /۲۳ رجب ۱۴۴۲

مسیر

به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛
به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛ ره توشه ماه محرم ۹۹ منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛ ره توشه ماه محرم ۹۹ منتشر شد.

ره توشه از سال ۱۳۷۴ به عنوان یک متنی که نیازهای مبلغین در مناسبت های تبلیغی را تامین بکند منتشر شد و برای مبلغان نیز یک اثر آشنا و پرکاربرد می باشد که  گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با تولید این ره توشه ها در کشور به عنوان محور تولید محتوای تبلیغی شناخته شده است.

مبلغان گرامی می توانند در سامانه ره توشه به آدرس rahtoosheh.dte.ir یا در سایت بلاغ به آدرس  tm.balagh.ir  به متن ره توشه های منتشر شده در سال های گذشته و نیز ره توشه محرم ۹۹ دسترسی پیدا کنند.

شایان ذکر است مبلغان اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی علاوه بر دریافت فایل ره توشه محرم، با مراجعه حضوری به نمازخانه معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، در ساعات اداری از تاریخ ۲۰ مرداد تا ۲۷ مرداد، نسخه چاپ شده را نیز دریافت نمایند. مبلغان سایر ارگان ها می توانند از فایل pdf و اندروید ره توشه استفاده نمایند.

گفتنی است به منظور تامین نیاز محتوایی مبلغان در محرم سال جاری، دو جلد ره توشه در قالب ره توشه عمومی و ویژه نامه خانواده منتشر شده است.

قابل بیان است در ره توشه اصلی محرم به موضوعات مورد نیاز و کاربردی همچون؛ رعایت حق الناس با محوریت کرونا، تحلیل قرآنی از گونه های انتخاب در کربلا، پیامدهای فرهنگی و معنوی کرونا، نقش امام حسین (ع) در جهل زدایی از جامعه، عزاداری و عقلانیت، زیبایی های کربلا، شیوه های مواجهه با حوادث و بلایا در سخن و سیره امام سجاد(ع)  و نگاهی به سازوکارهای تحقق جهش تولید و ... پرداخته شده است.

همچنین در ویژه نامه خانواده نیز مطالبی مانند: ویژگی های خانواده عاشورایی، پیامدهای اعتیاد اینترنتی، آسیب شناسی رفتارهای متضاد والدین در تربیت فرزندان، بازخوانی رابطه کاهش نرخ فرزندآوری با افزایش نرخ طلاق در ایران و ... مورد بحث قرار گرفته است.

جهت دریافت نسخه اندروید ره توشه کلیک نمایید

 

 

فایل ضمیمه: 

نظرات

چطوری میتونم ره توشه محرم ۹۹ کتابش رو تهیه کنم ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام علیکم با واحد خواهران به شماره ۳۱۱۵۱۲۱۴ تماس حاصل فرمایید.
بعضی از مطالب ره توشه واقعا قابل استفاده است