رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش بیان کرد:

دفتر تبلیغات اسلامی یک نهاد پر سابقه، ولایی و شناسنامه دار می باشد

تاریخ انتشار: 09:56 - 1401/05/09
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جلسه دیدار با حجت الاسلام و المسلمین کمال رئیس اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بیان کرد: مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی یک نهاد پر سابقه، ولایی و شناسنامه دار می باشد.
دفتر تبلیغات اسلامی یک نهاد پر سابقه، ولایی و شناسنامه دار می باشد

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جلسه دیدار با حجت الاسلام و المسلمین کمال رئیس اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن اشاره بر لزوم همکاری های مستمر بین این دو نهاد، مطالبی را بیان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی با ابراز خوشحالی از این دیدار و برگزاری این جلسه، از حضور رئیس اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، تشکر و قدردانی کرد.

وی با اشاره به اینکه خود از مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی بوده اظهار داشت: بنده کاملا دفتر تبلیغات اسلامی را می شناسم و از فعالیت های ارزشمند این نهاد آشنایی کامل دارم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی بیان کرد: حضور شما به عنوان نماینده معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، نشان دهنده دغدغه بالا و شناخت مخاطبان مختلف و نیازمند به فعالیت های تربیتی و تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی یک نهاد پر سابقه، ولایی و شناسنامه دار بوده و ارتش جمهوری اسلامی نیز که سرباز ولایت و یک نهاد ولایی است به طور طبیعی از همکاری های مشترک فرهنگی وتبلیغی با دفتر تبلغات اسلامی استقبال می نماید.

وی از تداوم جلسات بین دو نهاد و حضور ایشان و مجموعه مدیران زیر مجموعه عقیدتی سیاسی در دفتر تبلیغات اسلامی و مدیران این نهاد در قم استقبال کرد و اظهار داشت: ما یقینا به همراه مدیران زیر مجموعه جهت دیدار با مدیران دفتر تبلیغات اسلامی به قم سفر خواهیم کرد و همچنین از حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی و معاونین ایشان جهت بازدید و حضور در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش دعوت به عمل می آوریم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.