رئیس هیئت امنای مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی:

ماه رمضان فرصتی مناسب برای بیان احکام شرعی

تاریخ انتشار:
حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین فلاح زاده در دومین روز از برگزاری سلسله نشست های ماه مبارک رمضان 1444(ه.ق) ویژه مبلغان اعزامی اظهار داشت: ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای بیان احکام شرعی بوده و مناسب است مبلغان بخشی از وقت تبلیغی خود را به این امر اختصاص دهند.
ماه رمضان فرصتی مناسب برای بیان احکام

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام و المسلمین حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین فلاح زاده رئیس هیئت امنای مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی  در دومین جلسه از سلسله نشست های ماه مبارک رمضان 1444(ه.ق) ویژه مبلغان اعزامی که به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، صبح امروز یکشنبه 21 اسفندماه در سالن همایش های غدیر برگزار گردید به ارائه احکام کاربردی و روش های بیان آن پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین فلاح زاده بیان کرد: با تلاش مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی، بخش زیادی از سوالات شرعی مربوط به بیماران و موضوع روزه گرفتن آنان پاسخ داده شده است و بیانیه ای در این خصوص تنظیم شده که در آینده نزدیک منتشر خواهد گردید.

وی در ادامه افزود: ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای بیان احکام شرعی بوده و مناسب است مبلغان بخشی از وقت تبلیغی خود را به این امر اختصاص دهند.

رئیس هیئت امنای مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی گفت: در روش بیان احکام باید به ملاک های انتخاب مسائل همچون «نیاز مخاطبان»، «سطح فهم مخاطب»، «زمان در اختیار» و «موقعیت و مناسبت جلسه» توجه ویژه نمود.

شایان ذکر است مبلغان گرامی می توانند جهت دانلود رایگان مجموعه پاورپوینت های استاد فلاح زاده به ذیل همین صفحه مراجعه نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.