دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ /۴ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی:
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: دنیای غرب در حال تلاش برای انحطاط خانواده ها و به تبع آن جامعه دینی و اسلامی است و ما باید در این زمینه بیشترین فعالیت ها را داشته باشیم و از کمترین فرصت ها نهایت استفاده را ببریم.
روستا آزاد

به گزارش خبرنگار بلاغ حجت الاسلام و المسلمین سعید روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در نشست توجیهی مبلغان طرح هجرت تابستان که پیش از ظهر امروز در سالن غدیر (سالن همایش های دفتر تبلیغات اسلامی) برگزار شد, با اشاره به تلفیقی بودن تبلیغ ماه مبارک رمضان و اوقات فراغت تابستان در سنوات اخیر, گفت: امسال برخلاف سال های اخیر که هر دو موسم رمضان و تابستان در یک ماموریت تبلیغی انجام می شد, در نظر گرفتیم این دو موسم را از هم جدا کنیم تا مبلغان با فراغ بال بهتری به امور تبلیغی بپردازند.

حجت الاسلام روستا آزاد از همکاری دفتر تبلیغات اسلامی با نهاد کانون مساجد کشور خبر داد و یادآور شد: در سنوات گذشته تنها نهاد درخواست کننده برای اعزام مبلغان, سازمان تبلیغات اسلامی بود؛ اما امسال نهاد کانون های مساجد کشور نیز برای اعزام مبلغان با دفتر تبلیغات همکاری دارد؛ همچنین پیگیر تعامل و همکاری با نهاد بسیج و کمیته امداد برای اعزام مبلغان هستیم.

وی در این خصوص ادامه داد: به دلیل اینکه اولین سال تعامل با کانون های مساجد است، احتمال اشکال و کاستی در اعزام وجود دارد که با پیشنهادات شما مبلغان جهت پیشرفت در این امر و برطرف کردن نواقص تلاش خواهیم کرد.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با تاکید بر استفاده از تمامی فرصت ها برای انجام تبلیغ و راهنمایی اقشار مختلف مردم گفت: دنیای غرب در حال تلاش برای انحطاط خانواده ها و به تبع آن جامعه دینی و اسلامی است و ما باید در این زمینه بیشترین فعالیت ها را داشته باشیم و از کمترین فرصت ها نهایت استفاده را ببریم.

روستا آزاد در پایان افزود: در کنار مشکلات و دلسردی هایی که ممکن است پیش روی ما در محیط تبلیغی باشد, اما اسباب امید هم  هیچگاه کم نیست و نباید اجازه دهیم  شیطان باعث دلسردی ما در انجام وظیفه مهم تبلیغ شود.

ارتباط در ایتا