دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ /۴ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

پیش از ظهر امروز برگزار شد؛
مراسم تودیع و معارفه مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، سه شنبه ۹ تیر در مرکز همایش های الغدیر برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه اداره کل امور تبلیغی

به گزارش خبرنگار بلاغ مراسم تودیع و معارفه مدیر کل اداره امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعید روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین ثنایی مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید غلامعباس موسوی مدیر سابق اداره کل امور تبلیغی با اشاره به رزومه و فعالیت های این اداره و پیشرفت های چشمگیر آن گفت:در این چند سالی که بنده در این منصب مشغول خدمت بودم تمام تلاش و همت مان بر این بود که کارها به صورت گروهی، مشورتی و کارشناسانه بررسی و انجام شود و سعی کردیم در بخش های مختلف تحولات جدید و نوینی داشته باشیم.

پس از وی حجت الاسلام والمسلمین یحیی کمال مدیرکل جدید اداره کل امور تبلیغی باتشکر از زحمات خالصانه و پربار حجت الاسلام موسوی، خاطر نشان کرد: اداره امور تبلیغی که تا بدین مرحله رشد و نمو کرده است مرهون زحمات دوستان در این بخش بوده است و ما تلاش خواهیم کرد تا این روند رو به رشد با همت مضاعف ادامه پیدا کند و برای رسیدن به این مهم نیازمند همکاری دیگر بخش های دفتر تبلیغات اسلامی می باشیم.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین روستا آزاد از تلاش بی وقفه حجت الاسلام موسوی در اداره کل امور تبلیغی تقدیر کرد و یاد آورد شد: بخش اداره کل امور تبلیغی مسئولیت بسیار سنگینی است که خداوند متعال توفیق دهند تا حجت الاسلام کمال از عهده این مسئولیت مهم برآید.

همچنین در این مراسم حجج الاسلام  عیسی نژاد، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی، صافی، مدیر اداره فرهنگی و تبلیغی شعبه اصفهان و همچنین میر رفیعی تبار، مدیر اداره فرهنگی و تبلیغی شعبه تهران، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات متواضعانه و مستمر حجت الاسلام و المسلمین موسوی، آرزوی توفیق برای حجت الاسلام والمسلمین یحیی کمال را از خداوند منان خواستار شدند.

ارتباط در ایتا