شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ /۲۵ جمادى الآخر ۱۴۴۳

مسیر

نسخه چاپ
حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد:
حجت الاسلام سعید روستا آزاد با اشاره به اهمیت داشتن روحیه تواضع در انجام امور اجرایی برای مبلغان گفت :‌حجت الاسلام والمسلمین موسوی مدیرکل سابق امور تبلیغی، همواره دارای این روحیات بوده و هستند.
روستا آزاد

به گزارش خبرنگار بلاغ حجت الاسلام و المسلمین سعید روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در جلسه تودیع و معارفه مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات فداکارانه حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر سابق اداره کل امور تبلیغی، گفت: آشنایی بنده با حجت الاسلام موسوی به سال ۱۳۶۸ و اوایل دوران طلبگی برمی گردد که همواره دارای روحیات طلبگی، صداقت، تواضع و صمیمیت بوده و هستند و همین روحیه طلبگی و تواضع  سبب موفقیت ایشان در اداره کل امور تبلیغی شده است.

وی در این زمینه ادامه داد: منصب جدید مدیر اداره کل حراست دفتر تبلیغات اسلامی که در حال حاضر به حجت الاسلام موسوی داده شده است نشانگر همین صداقت و تواضع در کار و بزرگواری ایشان است.

روستا آزاد در خصوص زحمات حجت الاسلام یحیی کمال مدیر جدید اداره کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، در اداره گروه های تبلیغی خاطر نشان کرد: حجت الاسلام کمال در این مدتی که سرپرست اداره گروه های تبلیغی بودند توفیقات بسیار خوبی به دست آوردند و همواره با تمام توان از گروه های تبلیغی حمایت کردند و همین فعالیت ها و کارایی شان سبب شد تا این جایگاه مهم و مسئولیت سنگین بر دوش ایشان قرار بگیرد.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در پایان افزود: مسئولیت اداره امور تبلیغی و اعزام مبلغ کار بسیار سنگین و پر زحمتی است که از خداوند متعال آرزوی توفیق برای حجت الاسلام والمسلمین کمال در انجام این مهم مسألت دارم.

ارتباط در ایتا