شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

به همت اداره نخبگان دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد
به گزارش خبرنگار بلاغ، به همت اداره نخبگان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم مبلغان نخبه پیش از ظهر امروز در بیت آیت الله العظمی وحید خراسانی به محضر ایشان رسیدند و از بیانات معظم له کسب فیض کردند.
آیت الله وحید خراسانی

به گزارش خبرنگار بلاغ، به همت اداره نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، مبلغان نخبه پیش از ظهر شنبه ۱۸ مهر در بیت آیت الله العظمی وحید خراسانی به محضر ایشان رسیدند و از بیانات معظم له کسب فیض کردند.
حجت الاسلام و المسلمین سعید روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در ابتدای این نشست با بیان اهمیت ترویج گفتگوهای تبلیغی در سطوح عالی حوزه گفت: بهره مندی دفتر تبلیغات اسلامی از نخبگان تبلیغی صرف اعزام به مناطق تبلیغی نیست و در مواردی همچون، تدوین مقالات ره توشه، گزینش طلاب و نیز جلسات انتقال تجارب تبلیغی از مشورت و کمک های نخبگان تبلیغی استفاده لازم را می بریم.
در ادامه این جلسه حجت الاسلام حسینی خراسانی از نخبگان تبلیغی توضیحاتی در خصوص ابعاد مختلف شناخت عاشورا، اهمیت پرداختن به این واقعه و ارزش گذاری آن ارائه نمود.
سپس حجت الاسلام صالحی خوانساری استاد دروس خارج حوزه با اشاره به ضرورت یکسان سازی و انسجام مبلغان در تبلیغ و اطلاع از مطالب و محتوای های یکسان خاطر نشان کرد: باید در این خصوص تشکلی بین مبلغان ایجاد شود چراکه سخنان جمعی و گروهی به مراتب تاثیرگذاری بیشتری نسبت به سخنان فردی دارد.
در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با تشکر و قدردانی از آیت العظمی وحید خراسانی در شکل گیری این نشست، به گزارشی در خصوص اعزام مبلغان به مناطق مختلف کشور پرداخت.
در پایان این نشست مبلغان نخبه از بیانات آیت الله العظمی وحید خراسانی استفاده کردند.

نظرات

«در پایان این نشست مبلغان نخبه از بیانات آیت الله العظمی وحید خراسانی استفاده کردند.» خب نقل می کردید ما هم استفاده کنیم.
ارتباط در ایتا