يكشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ /۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۱

مسیر

حجت الاسلام و المسلمین روستاآزاد؛
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اعلام خبر برگزاری دومین همایش تجلیل از گروه های تبلیغی برتر تأکید کرد: تبلیغ گروهی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
حجت الاسلام روستا آزاد

حجت الاسلام و المسلمین سعید روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به رویکرد جدی دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص حمایت از گروه های تبلیغی گفت: توجه و حمایت از گروه های تبلیغی از راهبرد های اساسی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم است.
وی با تأکید بر اثر گذاری بیشتر تبلیغ گروهی اظهار کرد: با توجه به ویژگی های خاص تبلیغ گروهی، از جمله استمرار، نیازسنجی از منطقه پیش از تبلیغ، حضور در یک منطقه تبلیغی که وجه تمایز و برتری آن نسبت به تبلیغ فردی است، باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
حجت الاسلام و المسلمین روستاآزاد در خصوص برگزاری دومین همایش تجلیل از گروه های تبلیغی برتر اظهار داشت: در راستای حمایت، ارتقا و پیگیری گروه های تبلیغی، همایش تجلیل از گروه های تبلیغی برتر این هفته روز پنجشنبه سیزدهم اسفند با حضور اعضای گروه های تبلیغی در مرکز همایش های غدیر برگزار می شود.
وی در خصوص میهمانان ویژه این همایش گفت: در همایش تجلیل از گروه های تبلیغی برتر حجت الاسلام والمسلمین دکتر واعظی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و دکتر محمدرضا مخبر دزفولی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و حجت الاسلام والمسلمین رضا غلامی، دبیر شورای فرهنگی دفتر مقام معظم رهبری نیز به عنوان میهمانان ویژه این همایش حضور دارند.
وی افزود: این همایش با هدف تقدیر از گروه های تبلیغی فعالِ امسال و همینطور تشویق گروه هایی که تازه شروع به کار کرده اند، برگزار می شود که امید است موجب معرفی ظرفیت های متعدد گروه های تبلیغی و باعث تقویت روحیه و فعالیت های ایشان شود.