رئیس اداره نخبگان تبلیغی خبر داد؛

برگزاری نشست هم اندیشی «بررسی وضعیت حکومت های پس از ظهور»

تاریخ انتشار:
حجت الاسلام علی عباس زاده از برگزاری چهارمین نشست نخبگان تبلیغی با عنوان نشست هم اندیشی «بررسی وضعیت حکومت های پس از ظهور» خبرداد.
حجت الاسلام علی عباس زاده

حجت الاسلام علی عباس زاده رئیس اداره نخبگان تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علیمه قم در گفتگو با خبرنگار بلاغ از برگزاری چهارمین نشست نخبگان تبلیغی با عنوان نشست هم اندیشی «بررسی وضعیت حکومت های پس از ظهور» خبرداد.
وی گفت: یکی از اهداف اداره نخبگان مشارکت دادن نخبگان تبلیغی در مسائل جاری جامعه است و در همین راستا در گذشته هم نشستی تحت عنوان «مهدویت؛ فرصت ها و چالش ها» برگزار شد.
رئیس اداره نخبگان تبلیغی افزود: از آنجایی نشست های تخصصی مورد استقبال نخبگان تبلیغی حوزه علمیه قرار گرفت؛ تصمیم گرفتیم نشست تخصصی دیگری با حضور نخبگان متخصص در زمینه مهدویت برگزار کنیم تا به نقد و بررسی مباحث مهدوی بپردازند.
وی در ادامه اظهار داشت: سخنران این نشست آیت الله نجم الدین طبسی می باشد و نخبگان تبلیغی نیز به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص نقد و بررسی روایات و اخبار پیرامون حکومت های پس از ظهور خواهند پرداخت.
حجت الاسلام عباس زاده در پایان ابراز داشت: این نشست پیش از ظهر روز دوشنبه هشتم شهریور ماه در سالن جلسات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.