حجت الاسلام روستا آزاد گفت:

هم اندیشی نخبگان تبلیغی در موضوعات گوناگون سبب رشد کیفی تبلیغ می شود

تاریخ انتشار:
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: هم اندیشی نخبگان تبلیغی در موضوعات گوناگون سبب رشد کیفی تبلیغ می شود و حاصلش هم به بدنه تبلیغی حوزه منتقل خواهد شد.
روستا آزاد

به گزارش خبرنگار بلاغ نشست هم اندیشی «بررسی وضعیت حکومت های پس از ظهور» روز گذشته، با حضور نخبگان تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و سخنرانی آیت الله نجم الدین طبسی در سالن جلسات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.
در ابتدای این نشست حجت الاسلام و المسلمین سعید روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن تشکر و خیر مقدم به مدعوین در جلسه، گفت: یکی از توصیه‌هایی که نخبگان به ما دارند برگزاری جلسات گفتگو محور پیرامون مباحث مهم در زمینه‌های مختلف اعم از تاریخی، تفسیری، اعتقادی و غیره می‌باشد.
وی افزود: در نشست نخبگان که قبل از ماه رمضان با موضوع مهدویت برگزار شد، آیت الله طبسی مطالبی را ذکر فرمودند که برخی از نخبگان نسبت به آن‌ نکاتی را مد نظر داشتند. لذا ما در اولین فرصت، جلسه مشترکی را با آیت الله طبسی و بعضی از دوستان ترتیب دادیم تا با گفتگو پیرامون این مسایل به بررسی بهتر و دقیق‌تر پیرامون مباحث مهدویت بپردازیم.
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم اظهار داشت: بنا داریم این گونه جلسات را در موضوعات گوناگون ادامه بدهیم؛ چرا که بحث‌های مهمی وجود دارد که در امر تبلیغ هم بسیار تأثیر گذار است ولی ممکن است نتوان آن‌ها را در عموم مطرح کرد. به همین دلیل بررسی آن‌ها در این جلسات بسیار مفید خواهد بود و حاصلش هم به بدنه تبلیغی حوزه منتقل خواهد شد.
در ادامه این نشست آیت الله نجم الدین طبسی به ایراد سخنانی در خصوص مهدویت و بررسی وضعیت حکومت های پس از ظهور پرداخت و نخبگان تبلیغ نیز با ارائه نظرات خود در این زمینه به گفتگو در این خصوص پرداختند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.