شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

توسط مدیرکل امور تبلیغی؛
فعالیت گروه های تبلیغی و مبلغان مؤثر و قابل تقدیر است و باید این گونه تبلیغ ها در اماکن تفریحی گسترش یابد، مبلغان هم باید از این فرصت های عظیم استفاده لازم را ببرند.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین یحیی کمال مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی به بازدید از فعالیت های تبلیغی مبلغان اعزامی طرح هجرت تابستان در استان مرکزی با هدف ارزیابی فعالیت های این گروه ها و مبلغان این استان پرداخت.
حجت الاسلام و المسلمین کمال با اشاره به این مطلب که حضور طلاب در کنار دانش آموزان در ایام تابستان یکی از نیازهای جامعه امروز است افزود: فعالیت گروه های تبلیغی و مبلغان مؤثر و قابل تقدیر است و باید این گونه تبلیغ ها در اماکن تفریحی گسترش یابد، مبلغان هم باید از این فرصت های عظیم استفاده لازم را ببرند.
حجت الاسلام کمال هدف از ارزیابی طرح هجرت تابستان را بازخوردگیری و نیازسنجی، شناسایی نقاط ضعف و قوت اعزام طرح تابستان و نیز تعامل با نهادهای تبلغی با هدف رفع موانع و کاستی های تبلیغ مبلغان دانست.
مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از حمایت های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از مبلغان اعزامی طرح هجرت تابستان خبر داد و گفت: ارزیابی این طرح از  تاریخ ۹ لغایت ۱۵ مرداد انجام خواهد گرفت و امیدواریم ان شالله این گونه تبلیغ ها هدف دار و با کیفیت تر برگزار شود.

گزارش تصویری

ارتباط در ایتا